Oblíbené příměstské tábory a soustředění nebudou chybět ani v roce 2021! Během července a srpna proběhnou hned tři příměstské tábory v Bílovicích nad Svitavou a v srpnu dva turnusy soustředění v Jedovnicích u Brna. Přihlášky jsou již spuštěny, tak neváhej a přihlas se co nejdříve.

SOUSTŘEDĚNÍ 

Soustředění je určeno zejména pro elévky a elévy a starší mládežnické kategorie. Hlavní náplní jsou tréninky v hale, venkovní hry, návštěva koupaliště a další aktivity. Přihlásit se je možné v členské sekci a to pouze do středy 26. května! 

  1. turnus: 2. - 6. srpna 2021
  2. turnus: 9. - 13. srpna 2021

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 

Tradiční příměšťáky jsou určeny pro členy klubu i pro neregistrované děti od 6 do 13 let. Děti si vyzkouší různé sporty jako florbal, fotbal, softbal, různé další venkovní aktivity v přírodě nebo celotáborovou hru o poklad! Tématem letošních příměstských táborů jsou Piráti z Karibiku! Členové klubu se mohou přihlásit v členské sekci, zájemci, kteří v klubu nejsou registrovaní, se přihlašují pomocí tohoto formuláře: http://bit.ly/PŘIHLÁŠKA-PŘÍMĚS...

  1. termín: 26. - 30. července 2021
  2. termín: 2. - 6. srpna 2021
  3. termín: 9. - 13. srpna 2021

Chceš se soustředění nebo tábora zúčastnit? Potřebuješ více informací nebo máš jakýkoli dotaz? Obrať se na sportovní manažerku Jitku Drápalovou (jitka.drapalova@florbalzidenice.cz, 773 763 663).

#FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon