V neděli naše přípravkářské týmy čekal turnaj v Tuřanech. Tým Pink se postupně utkal s Hornets Brno ZŠ Horní, FBK Atlas Blansko, TROOPERS Green, FBC Gepardi Brno Yellow. Tým Black si zahrál také s týmy Hornets Brno ZŠ Horní, FBC Gepardi Brno Yellow, TROOPERS Green a v posledním utkání se postavili proti našim elévkám. Ty se mimo židenické derby utkaly dále s TROOPERS Orange, Hornets Brno ZŠ Horní a FBC Gepardi Brno Yellow. Ačkoliv se před turnajem sešlo mnoho omluvenek, všechny týmy odehrály podařená utkání.

"V neděli 26.2. hrála všechna 3 družstva (Black, Pink a Girls) v Tuřanech. I v den turnaje došlo mnoho omluvenek kvůli nemocem, ale nakonec jsme napočítali, že dětí bude 6-7 v každém týmu. Těsně před zápasem, když jsme děti rozdělili na 2 vyrovnané týmy, nám Gepardi řekli, že na hřišti A jsou zkušenější a starší děti a na B mladší. Takže po prvním zápase jsme ještě Víťu P. poslali posílit tým na hřišti A. Družstvo Black, vyhrálo první zápas nad Hornets, poté těsně prohráli s Gepardama a nestačili na TROOPERS . S našima holkama byla první půlka vyrovnaná ale v druhé holky daly 3 góly a vyhrály. Pro Martina a Maxe to byl první turnaj přípravek a oba kluci dali svůj první gól, takže měli radost. V brance se vystřídali Áďa P., Martin a Eliška B. Teo má pochvalu, že po ranních slzách a stresu z přeplněné haly nakonec odehrál všechny zápasy. Tým Pink nastoupil k prvnímu zápasu turnaje ve velmi malém počtu - pouze pět do pole. Kluci se s tím popasovali skvěle, na Hornets ale bohužel nestačili. Do dalších zápasů už nás na střídačce bylo víc. Po prvním zápase přijel Tobík a posílit tým přišel i Víťa Pokorný. Druhý zápas (proti Blansku) byl ve vyšším tempu, kluci nasázeli spoustu gólů a podařilo se jim zápas vyhrát. Na třetí a čtvrtý zápas přijel doplnit sestavu ještě Mára Richter. Tyto zápasy byly z naší strany asi nejpovedenější. Ke konci posledního zápasu byli sice kluci už hodně unavení, ale i tak dohráli zápas s velkým nasazením.

Družstvu holek se o víkendu velmi dařilo, po prvním těsně prohraném zápasu s TROOPERS se jim podařilo zbylé tři vyhrát. Jako největší úspěch považujeme, že se každé z holek podařilo vstřelit alespoň jeden gól. Holky byly velmi rády a turnaj si užily. Nejlepší na turnaji bylo luxusní občerstvení, které pro všechny týmy přichystaly maminky pořádajících Gepardů, moc jim děkujeme za milé překvapení, opravdu výborný štrůdl, krémeše, bábovka, muffinky, ovoce. Více takových turnajů," okomentovala turnaj trenérka Šárka Stará.

GALERIE Z TURNAJE