Všechna naše družstva přípravky odehrála svá utkání v sobotu na domácím turnaji na hale Čejkovická. Elévky se během dne utkaly se soupeři Florbal Židenice Pink, Aligators Blue - G, FBC GEPARDI BRNO yellow a TJ Znojmo LAUFEN CZ black. Družstvo Black si poměřilo síly s TJ Sokol Brno – Husovice, FBC GEPARDI BRNO blue, TJ Znojmo LAUFEN CZ green a TJ Znojmo ZŠ Mládeže. Na družstvo Pink pak čekaly zápasy s našima elévkama, TJ Znojmo LAUFEN CZ black, Aligators Blue – G a poslední zápas odehráli s FBC GEPARDI BRNO yellow.

GALERIE Z TURNAJE

Hodnocení trenérky přípravky Šárky Staré

"V sobotu 25.3. jsme pořádali na Čejkovické turnaj přípravek, kterého se zúčastnila všechna 3 družstva (Pink, Black, Girls). Nejprve bych chtěla poděkovat všem rodičům, kteří pomohli s nachystáním hřiště, pořádáním, pečením buchet a především prodejem kávy.

Družstvo Girls se na turnaji utkalo postupně s židenickým týmem Pink, Aligators Girls, Gerpardy a na závěr se Znojmem Black. Turnaj se vedl hlavně v duchu zábavy a holky si chtěly předposlední turnaj sezóny co nejvíce užít. Během zápasů zaznamenaly dvě výhry a dvě prohry. Na posledním turnaji tak zapracujeme převážně na proměňování šancí, kterých byla spousta a jejichž proměňování nás trápilo všechna čtyři utkání. I přesto si však děvčata turnaj náramně užila a hlavně si odnesla spoustu zážitků a zkušeností.

Družstvo Pink bylo v 10 hráčích, z toho byly 4 holky. Zpočátku se nikomu do branky moc nechtělo, tak 2 zápasy chytala Adélka P. Třetí zápas chytal Simon a v posledním zápase vychytal nulu Víťa P. Nejlepší výkon předvedly děcka proti Znojmu. Dali jsme 3 góly a dařilo se nám rozebírat si hráče Znojma a nedat jim moc prostoru. Sice jsme o gól prohráli, ale děti jsem pochválila. V posledním zápase se nám podařilo vyhrát nad Gepardy, takže ze hřiště odcházeli všichni s úsměvem na rtech. Nejvíce se radoval Max, pro kterého to byl sice teprve 2. turnaj, ale dal nejvíc gólů.

Družstvo Black čekali na turnaji Husovice, Gepardi a dva týmy ze Znojma. První dva zápasy kluci ještě trochu spali, takže hra nebyla tak aktivní, jak bychom potřebovali. To se ovšem brzy změnilo a proti týmům Znojma už to bylo mnohem lepší. Kluci běhali, stříleli na bránu, brali míčky soupeřům a dokonce si po většinu času zvládali střídat sami."

GALERIE Z TURNAJE