V sobotu starší žákyně odehrály turnaj v Maloměřicích. Nejdříve nastoupily proti domácímu družstvu FBŠ Hummel Hattrick Brno U15, které holky vůbec nešetřilo. Už po první části prohrávaly hráčky Židenic 1:5. O jedinou branku se postarala Barbora Gajdošová. Ve druhé a třetí části už se střílelo pouze na jednu branku. Výsledek Hattrick nastavil půl minuty před koncem na výsledných 15:1 v jeho prospěch.

Druhé utkání proti Zlín Lions bylo tentokrát v režii Židenic. Ty pustily zlínské hráčky na svoji vlastní půlku pouze sporadicky . V první třetině se prosadila Nina Černá, Aneta Štěpánová a Ema Sokolová a tím si vytvořily náskok 3:0. Ve druhé části dvěma brankami navýšila Nela Horáková, která gólem ve třetí třetině zkompletovala hattrick a značně tak pomohla k výhře týmu 6:0.

Hodnocení trenérky starších žákyň Viktorie Fuchsové:

"Na sobotním turnaji jsme odehráli dvě diametrálně odlišná utkání. Do prvního zápasu holky nevstoupily příliš koncentrovaně, čehož Hattrick využil a brzy nám odskočil. Přestože se jednalo o silného soupeře, čehož si holky byly možná až moc vědomy, a bylo by to těžké, určitě by se utkání dalo minimálně zdramatizovat. Bohužel holky podlehly nátlaku nepříznivého skóre a zápas se tedy později prakticky jen dohrával, zatímco soupeř navyšoval náskok. Cílem do druhého zápasu se Zlínem tedy bylo, aby do něj holky naskočily už od přípravy v šatně a rozcvičky. Jelikož k tomu holky přistoupily zodpovědně, měly celé utkání pod kontrolou a dotáhly ho do vítězného konce s pozitivní energií na střídačce a klidem v hlavách i na florbalce. Přestože první zápas proti kvalitnímu soupeři nedopadl pozitivně, do budoucna bychom chtěli pracovat na tom, abychom byli i takovýmto soupeřům konkurenceschopní, a aby holky ke všem zápasům přistupovaly odhodlaně, nehledě na kvalitu protihráčů."