Elévové Pink se o víkendu na hale Čejkovická utkali se třemi soupeři. Nejdříve s brněnskými Hornets, poté s Blanskem a turnaj ukončili zápasem proti Slavkovu. Poslední soupeř se bohužel na utkání nedostavil vlivem bílé nadílky, která pokryla celou republiku. To však nebránilo v tom, aby se elévové po hlavě vrhli do všech utkání a bojovali o nejlepší výkony. Zároveň však v každém zápase museli plnit cíle, které si společně s trenéry stanovili. 

Hodnocení trenéra elévů PINK Davida Bednáře:

"Elévové PINK odehráli svůj další turnaj v domácím prostředí na hale Čejkovická. Během turnaje se utkali s Hornety, Blanskem a Slavkovem. Čtvrtý soupeř bohužel vzhledem k ranní kalamitě nedojel a kluci tak hráli pouze tři utkání, ovšem s prodlouženou hrací dobou.

Do každého utkání jsme si určili rozvojový cíl, který jsme sledovali. Tentokrát byl tento cíl v každém utkání jiný, což vycházelo z více potřeb. Do prvního utkání byl naším cílem počet úspěšných pokrytí míčku směrem do útoku. Tento cíl vycházel z toho, čemu se právě na trénincích věnujeme a pro nás trenéry se jednalo o poslední sondu, jak na tom kluci jsou v této dovednosti. Nyní se již chystáme na nové téma. Jak jsme zjistili, v pokrytí jsou kluci již na velice dobré úrovni, co se týče provedení i využití ve hře. Potvrdil se nám tedy pozitivní trend.

Ve druhém utkání jsme měli cíl vybojování míčků od soupeře. Velký rozdíl byl v tom, že tentokrát jsem hráčům úspěšné body nezapočítával já, nýbrž si po střídání na tabulku čárky přidávali sami kluci ve chvíli, kdy se jim podařilo míček na hřišti vybojovat. Cílem tohoto kroku bylo zejména to, aby kluci sami vnímali, co ve hře dělají a dokázali se ocenit, když se jim podařilo cíl naplnit. Na konci utkání bylo na tabulce spoustu čárek, včetně těch, které kluci připisovali brankáři Teodorovi za chytnuté míčky v bráně.

Do třetího utkání si hráči mohli cíl určit sami. Zvolili si počet přihrávek směrem do útoku. Toto musím hodnotit velice pozitivně a podtrhovalo to herní projev hráčů z celého dne. Je poznat, že kluci jsou již ve svém věku nastaveni silně do spolupráce a chtějí si ve hře přihrávat. Mnoho skvělých přihrávek bylo k vidění u dvojice Adam Bejček a Filip Škorpík. Filip nasbíral v zápasech spoustu asistencí a měl z nich podobnou radost jako ze vstřelených gólů. Krásné přihrávky na hřišti vytvářel také Martin Kořenek nebo Vašek Huťa.

Celkově myslím, že si všechny zápasy kluci museli velice užít, jelikož v každém z nich bojovali, napadali soupeře, tvořili hru přihrávkami i vlastní aktivitou, vstřelili mnoho gólů a naplňovali rozvojové cíle. Po zápasech každý dostal slovo, aby řekl, co se mu v utkáních podařilo, z čeho měl radost a co by ještě dál ve své hře rád zlepšil."