Šárko, gratulujeme k výhře v anketě. Máš radost? 

Určitě jo, je to dobrý pocit! 

Jednalo se o gól na 3:3 proti Mladé Boleslavi. Jak padl? 

Barča Sedláčková byla v souboji pár metrů přede mnou, odkud se míček najednou odrazil na mou čepel. Tak jsem zvolila tu nejjednodušší možnost, zkusila vystřelit a ono to tam spadlo. 

Zápas jste dovedly do vítězného konce až v prodloužení. Čím vás nováček soutěže překvapil? 

My máme celkově větší problém hrát se slabšími týmy nebo v zápasech, ve kterých bychom měli udávat tempo hry a být tím dominantním týmem. Nedařilo se nám proměňovat šance a Boleslav navíc nehrála vůbec špatně.

 Jak zatím hodnotíš výkony týmu po restartu soutěže? 

Určitě je velká škoda zápasů, kdy jsme ztratili body, ať už právě s Mladou Boleslaví, Olomoucí, nebo bod s Bulldogs. Ty body by nám v konečné fázi mohly chybět. Na druhou stranu jsem ráda za výkony s Ostravou nebo Chodovem, kde jsme předvedli výborné výkony a dokázali hlavně sami sobě, že florbal hrát umíme. Pořád to ale byly zápasy bez bodu, proto doufám, že nás to nakopne a budeme vyhrávat a sbírat body do tabulky. 

V sobotu jste si připsaly konečně první výhru za 3 body, blízko bodům jste byly i v neděli. V jakých aspektech hry vnímáš posun? 

Bude to určitě střelba. Začaly jsme konečně proměňovat šance, přestaly vymýšlet složitosti a začaly hrát jednodušší, ale efektivnější florbal. 

O víkendu vás čeká Jičín a Start. Očekáváš náročné boje? 

Na tento víkend se těším hodně. Myslím, že ani jeden zápas nebude jednoduchý, ale oba jsou to hratelní soupeři. Věřím, že 6 bodů není daleko!

Chtěla bys něco vzkázat čtenářům a fanouškům? 

Děkuji vám za body v anketě a o víkendu nám držte palce!