V neděli vyrazily děti z přípravek Black a Pink na svůj poslední turnaj letošní sezóny. Holky a kluci odjeli až do Znojma. Tam každého čekaly 4 zápasy. Družstva Pink a Black měla dost podobné soupeře, jen jednoho měla jiného. Utkala se s Bulldogs, TROOPERS a domácím Znojmem. Tým Pink pak hrál vyrovnanou partii s Husovicemi a Black čelil týmu z Hodonic. Družstvo Blue se střetnulo na hale Kounicova v Brně v rámci svého turnaje pouze s brněnskými soupeři a to - dvakrát s domácími Gullivers, s Gepardy a také Hattrickem.

Hodnocení trenérky Šárky Staré:

"Posledního letošního turnaje ligy přípravek ve Znojmě se zúčastnila 2 družstva Pink a Black.

Děti z družstva Black odehrály o víkendu ve Znojmě pěkné čtyři zápasy. V brance odchytal tři utkání Jáchym a poslední zápas odchytal Domča. Všichni se celé čtyři zápasy snažili. Spoustu gólů vstřelil Pokec, v prvním zápase proti Znojmu nám bohužel výhra utekla v těsném závěru, to stejné se opakovalo i v zápase s Troopers, kde jsme inkasovali pár vteřin před koncem. Proti Bulldogs jsme nakonec odehráli vyrovnané utkání. V posledním zápase proti Hodonicím se nám nakonec těsným rozdílem podařilo vyhrát a sezónu jsme tak zakončili vítězně.

Družstvo Pink složené ze 3 holek a 4 kluků mělo na turnaji těžké soupeře. Pouze první zápas proti Husovicím byl vyrovnaný. Góly padaly na obou stranách a utkání skončilo remízou. V dalších zápasech s Bulldogs, Troopers a Znojmem byli soupeři rychlejší, důraznější a lepší v zakončení. Děti bojovaly a podařilo se nám vstřelit i pár gólů. V posledním zápase proti Znojmu jsme měli 4 tutovky, ale golman Znojma vše chytil, nebo jsme my přestřelili. V brance se vystřídali Martin, Klárka, Eliška a Vašík. Děti musím pochválit za zápas proti Troopers, kdy jsme v poločase prohrávali zhruba 0:9 a pak jsme zabrali a druhý poločas skončil 1:1. Velkou pochvalu si zaslouží Štěpán z minipřípravky, který na poslední chvíli zaskočil za nemocné odpadlíky a vůbec se kluků o hlavu vyšších a 2 roky starších nebál a bojoval jak drak.

Děti za celou sezonu dostaly medaile a myslím, že si všechny zápasy užily. Nikdo nevěřil, že to za sezonu bylo 40 zápasů."