K1 Florbal Židenice - PSN Tatran Střešovice 2:6
: 28. Marková, 32. Hřebíčková - 7. a 9. Seemannová, 7. Vernerová, 36. Soukupová, 49. Ježdíková, 50. Bystrianská
Vyloučení:
1-1; Využití: 0-0
Zásahy brankářů: Alena Večeřová - 18; Eliška Drbalová - 14

V dalším domácím zápase vyzvaly Židenice pražský Tatran Střešovice. V základní sestavě brněnských hráček chybělo hned několik opor. Také hostující celek nemohl spoléhat na služby své nejlepší střelkyně Lindy Fuchsové.

Vstup do utkání byl opatrný a zpočátku si hry na míčku více užíval soupeř. Ten v 7. minutě otevíral skóre díky Seemannové, která proti Židenicím nastoupila poprvé po dlouhém zranění. Hned vzápětí domácí znovu inkasovali. A ještě do třetice se po dvou minutách prosadil Tatran. Tato fáze zápasu na konci rozhodně zamrzela. Také se mohlo zdát, že zápas je tímto rozhodnut. Avšak brněnské Dračice se jen tak nedaly.

S velkou vervou nastoupily i do druhé třetiny, ve které se díky dvěma brankám dostaly Tatranu na dostřel. Za záda hostující brankářky vyslaly své střely Marková a Hřebíčková. Ještě během druhého dějství však Tatran navýšil a zhruba půl minuty si Židenice odpykávaly dvouminutový trest. Ten přerušil trest hostí a tak se nějakou chvíli hrálo na obou stranách ve čtyřech. Tato situace nepřinesla na hřiště nic zajímavého.

V závěrečné části hry se snažily Židenice ještě na svého soupeře tlačit a proměnit alespoň některou z vytvořených šancí, ale bohužel bez úspěchu. Během jedné minuty Tatran odskočil o dvě branky a o výsledku tak bylo rozhodnuto. Vinou dvou výpadků v první a třetí třetině si Židenice z utkání proti Střešovicím nepřipsaly ani bod a podlehly svému soupeři poměrem 2:6.