Minipřípravka Židenic válčila opět na hřišti. To, jak probíhal nedělní turnaj a jak to na něm vypadalo komentuje trenérka minipřípravky Zuzana Žampachová:

"V neděli 18.2. odehrála minipřípravka další turnaj. Dětí se přihlásilo opravdu hodně, takže jsme je rozdělili do tří vyrovnaných družstev - Blue, Pink a Black

Družstvu Pink se o víkendu dařilo. Děti odehrály moc pěkných pět zápasů, jedním z nich bylo i derby proti týmu Blue, které se jim dokonce podařilo vyhrát. V brance se vystřídali Davča, Alexka, Maty, Ondra a Viky. Všichni byli na turnaji moc šikovní, od Artíka, který šel do každého střídání s obrovskou radostí, přes Kryštůfka, který si zkoušel nové klíčky, až po Elišku, která se konečně odhodlala vzít florbalku do ruky a odehrála všechny zápasy na jedničku.

Družstvo Blue hrálo na stejném hřišti jako družstvo pink, tudíž mělo i stejné soupeře. Všechny děti byly moc šikovné. Vyzdvihnout bych chtěla Teušku s Toničkou, které šly do každého zápasu s obrovskou motivací. Bojovaly o každý míček a vytvářely v týmu skvělou atmosféru. Tomášek se naučil novou kličku (otočku) a pořádně ji proti soupeřům otestoval. Maty měl ze začátku trochu smůlu, v podobě dvou tyček, ale v posledním zápase se to otočilo a s pomocí soupeřova gólmana míček doputoval až do brány. Davča si dal parádní gól, kdy se z obrany prokličkoval až před bránu. František  v posledním zápase, jako gólman, vychytal výhru a Tom byl celý turnaj hodný a bojoval o každý míček.

Tým Black se střetnul s týmy Troopers, Gepardy, Bulldogs a Hattrickem. V prvních dvou utkáních se klukům, i přes velkou snahu, bohužel nepodařilo dát moc gólů, ale v dalších zápasech to prolomili a nasázeli jich hned několik. Kluky musím pochválit za jejich samostatnost jak na hřišti, tak v šatně.

Všichni jsme si turnaj užili a těšíme se na další. Rodičům děkujeme za podporu a paní Maškové za skvělou srdíčkovou buchtu."


FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ