Nejmladší družstvo Židenic, minipřípravka, má za sebou také svůj turnaj. Ten se odehrál už před čtrnácti dny a my vám nyní přinášíme hodnocení trenérky Zuzany Žampachové, která si děti moc chválí a spolu s ostatními trenéry si turnaj moc užila.

"Družstvo Blue odehrálo skvělý turnaj. Všichni makali, běhali, soupeře se nebáli a snažili se doběhnout s míčkem co nejblíže k soupeřově brance. Hráli opravdu obětavě, takže téměř všichni byli jednou převálcováni či zalehnuti (Viki aspoň 10x), ale hned jak se posbírali, tak pokračovali ve hře. Do branky se nikomu moc nechtělo, takže Ondra chytal 2 zápasy (první a poslední) a prostřední dva chytali Kryštof a Daník a všem se moc dařilo. Dostali jsme maximálně 2 góly, což je velký úspěch a dali jich víc než soupeři z Gepardů, Troopers a Gullivers.

Družstvu Black se o víkendu také dařilo. V brance se postupně vystřídali Ondra, Teo a Honzík. Jáša dal spoustu gólů, v jednom zápase se mu dokonce podařilo nastřílet svůj první hattrick. Tom s Artíkem ukázkově bránili soupeře a dostat se přes ně bylo opravdu těžké. V posledním zápase se v brance dařilo Honzovi, když se mu podařilo chytit spoustu střel. Velkou snahu předvedl i jeden z našich nejmenších a to Teo, který se snažil bojovat o každý míček a co nejvíce pomáhat svým spoluhráčům. Všichni byli na turnaji moc šikovní.

Družstvo Pink odehrálo také super turnaj. Do branky se dětem moc nechtělo, ale zachránil je Mareček, který chytal hned dvakrát. Za odměnu si pak mohl zahrát o zápas navíc s družstvem Blue. Naše družstvo bylo namixované z holek a kluků. Pro Šárku to byl úplně první turnaj, ale poprala se s tím skvěle. Teuška bojovala jako vždycky a Tomášek, který po většinu času hrál s holkama, je skvěle doplňoval. Jonášek se moc snažil a sebral soupeřům spoustu míčků. Luky si zahrál proti svému kamarádovi z Gulliverů a již zmíněný Mareček proměnil svůj první nájezd.

I přes hodně omluvenek jsme zápasy zvládli bez problému odehrát. Všichni byli moc šikovní. My jsme si turnaj užili, a věřím, že děti také. Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na další turnaj."