Družstva elévů Pink a Black mají za sebou hrací víkend. Nejdříve v sobotu vyrazili elévové Black do Rousínova, kde sehráli čtyři utkání a to proti Florbal Hodonín, FRC Mikulov, Sokol Brno I EMKOCase GulliversO a FBC GEPARDI BRNO white. Dvě z těchto utkání byly pro kluky velmi těžká, ale i tak je zvládli a trenér kluky pouze chválil. V neděli pak družstvo Blacků následovali spoluhráči tvořící tým Pink. Ti nevyrazili na výjezd, ale hráli v Brně na hale ZŠ Horní. Proti těm se během dne postavily týmy Hornets Brno ZŠ Horní black, ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red, TJ Sokol Brno - Husovice a FBŠ Hummel Hattrick Brno U11. Kluci z družstva Pink během turnaje pilovali pokrytí míčku a všem se dařilo dobře a proto mohl být trenér velmi spokojený. 

Komentář trenéra elévů Black Štěpána Pacala:

"V rámci studeného podzimního rána uplynulého víkendu se tým elévů Black vydal na další turnaj, tentokrát byl cílovou destinací Rousínov. Soupeři tentokrát byli týmy Hodonín, Mikulov, Gullivers a Gepardi. Kluky nečekalo nic lehkého, především zápasy s Hodonínem a Gullivers jim daly opravdu zabrat. Hrálo se ve vysokém tempu a míček byl stále velmi žádaným zbožím. Právě ale i díky těmto nelehkým utkáním se ukázal u kluků velký posun. Velmi pozitivně hodnotím výkony všech v rámci celku, někteří se dokonce blýskli i hezkými individuálními milníky. Tom Líkař z brány vychytal nespočet složitých situací, navíc také úspěšně vychytal soupeřův nájezd. Jonáš Mádr dokázal nasázet 6 gólů za zápas a potvrdil tak, že je v útoku velmi platným. Gólově se poprvé podílel také Kuba Picmaus! Velmi pěkné zápasy zahráli také Marek Valian, Max Babík, Filip Nevídal, Simon Krejska, Max Švagr a Matěj Kubiš. Celkově hodnotím turnaj jako velmi povedený, kluci se každým tréninkem posouvají, což se následně pozitivně projevuje ve hře. Díky klukům i soupeřům za zápasy a těším se na další turnaje."

Komentář trenéra elévů Pink Davida Bednáře:

"Elévy Pink v neděli čekala tradičně čtyři utkání, tentokrát na turnaji na ZŠ Horní. Jako rozvojový cíl do všech čtyř utkání jsme si určili co nejvyšší počet úspěšného pokrytí míčku před soupeřem. V prvním utkání jsem napočítal dvanáct skvělých pokrytí, ve druhém šestnáct, ve třetím dvacet pět a ve čtvrtém patnáct. Kluci se skutečně v pokrývání činili a je tedy vidět, že dokáží vcelku plynule přenést dovednosti, které právě trénujeme na trénincích, také do ligových utkání. Velikou radost jsem v tomto ohledu měl z Marka Kubáně, který se za poslední dobu velice posunul a je poznat, že chodí snad na všechny tréninky elévů. Skvěle hrál i Lukáš Skoupý, který vyzkoušel svoji novou florbalku a projevil silnou stránku zejména ve vedení míčku. Nad rámec pokrývání míčku nemohu nepochválit úroveň spolupráce, kdy si kluci dokázali nespočetněkrát přihrát a vstřelili tak mnoho gólů do prázdné branky. Nejlépe si ve spolupráci vedly dle mého soudu dvojice Vašek Huťa–Jonáš Mádr, Filip Škorpík-Adam Bejček nebo střídající čtveřice Martin Šíma-Pavel Krejčí-Vítek Mynář-Marek Richter. Zpětnou vazbu ode mě hráči dostali směrem ke střídání, které si řídili sami, ovšem často to znělo spíše jako zahlcené řízení letového provozu, což hráče na hřišti mnohokrát rozptylovalo. Do posledního utkání tedy vymyslel Teo Hanák způsob jak na střídání spolupracovat tak, aby bylo efektivní, ale zároveň na sebe hráči nemuseli pořvávat. V brance se pak vystřídali právě Teo Hanák, dále pak chytal Pavel Krejčí a nakonec Martin Šíma. Všichni kluci v bráně projevili velikou odvahu a zasloužili si uznání ode mě i od týmu. Během utkání se mi dařilo klukům předávat spoustu pozitivní i konstruktivní zpětné vazby a celkově jsem kluky mohl za spoustu věcí chválit, takže jsem si turnaj s nimi velice užil."