Začátkem září už se všichni Draci a Dračice vrátili zpátky na palubovky a naběhané kilometry úročí na trénincích a zápasech. Trenéři se opět potkali s nelehkým úkolem. Museli vybrat dříče měsíce za měsíc srpen. Pojďme si je postupně představit a zjistit, proč volili trenéři právě je!

Z tréninkové skupiny žáků a žákyň byl oceněn Jan Zikmund. "Jenda chodil pravidelně na tréninky během celého léta a vždycky nechal na hřišti spoustu energie. Při hrách nebo cvičeních také neváhal podporovat ostatní a naučil se výborně házet frisbee," zhodnotil trenér žáků David Bednář.

Mezi dorostenci a juniory získal ocenění za největšího dříče Tomáš Caha. "Tomáše jsem se rozhodl ocenit, protože lze u něho pozorovat velký progress, který přes léto udělal. Už teď z toho začíná těžit na trénincích v hale, kde se díky své snaze posouvá stále ku předu," přidal vysvětlení trenér dorostenců Dominik Němčanský.

Ve skupině dorostenky a juniorky zvolila trenérka Eva Filipová za dříče měsíce Adélu Žampachovou a dodala: "Dravé mládí které je znát nejen na hřišti, ale i na oválu. Áďa na sebe klade velké sportovní nároky, které dokáže zúročit a promítají se do herního projevu. Jen tak dál!" 

My všem dříčům opět gratulujeme a přejeme spoustu zdarů nejen na hřišti! V dalším měsíci vám představíme dříčů více. Do hry se totiž po letních prázdninách vrací také přípravka i minipřípravka. 

#fightlikeadragon #florbalzidenice #kdeflorbalznamenavice