Junioři B

říjen 2021

TJ SOKOL LETOVICE
Neděle 3. říjen 2021, 10:00, SH Letovice
3. liga juniorů - skupina 6, 2. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
1:3
K1 Florbal Židenice B
FBC SLAVKOV
Neděle 3. říjen 2021, 12:20, SH Letovice
3. liga juniorů - skupina 6, 2. kolo
K1 Florbal Židenice B
16:4
FBC SLAVKOV
TJ Sokol Brno - Husovice
Neděle 17. říjen 2021, 9:00, VUT CESA Brno 1
3. liga juniorů - skupina 6, 3. kolo
TJ Sokol Brno - Husovice
2:10
K1 Florbal Židenice B
FbC Pohořelice
Neděle 17. říjen 2021, 12:30, VUT CESA Brno 1
3. liga juniorů - skupina 6, 3. kolo
K1 Florbal Židenice B
12:3
FbC Pohořelice

listopad 2021

FBK Atlas Blansko
Neděle 14. listopad 2021, SH ZŠ Slavkov
3. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo
K1 Florbal Židenice B
14.11.
FBK Atlas Blansko
FBC SLAVKOV
Neděle 14. listopad 2021, SH ZŠ Slavkov
3. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo
FBC SLAVKOV
14.11.
K1 Florbal Židenice B
TJ Sokol Brno - Husovice
Sobota 27. listopad 2021, SH Kuřim
3. liga juniorů - skupina 6, 5. kolo
TJ Sokol Brno - Husovice
27.11.
K1 Florbal Židenice B
FbC Pohořelice
Sobota 27. listopad 2021, SH Kuřim
3. liga juniorů - skupina 6, 5. kolo
K1 Florbal Židenice B
27.11.
FbC Pohořelice

prosinec 2021

FBK Atlas Blansko
Sobota 11. prosinec 2021, 12:20, SH ZŠ Slavkov
3. liga juniorů - skupina 6, 6. kolo
K1 Florbal Židenice B
11.12.
FBK Atlas Blansko
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 11. prosinec 2021, 14:40, SH ZŠ Slavkov
3. liga juniorů - skupina 6, 6. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
11.12.
K1 Florbal Židenice B

leden 2022

FBC SLAVKOV
Sobota 29. leden 2022, SH Letovice
3. liga juniorů - skupina 6, 8. kolo
FBC SLAVKOV
29.1.
K1 Florbal Židenice B
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 29. leden 2022, SH Letovice
3. liga juniorů - skupina 6, 8. kolo
K1 Florbal Židenice B
29.1.
TJ SOKOL LETOVICE

únor 2022

TJ Sokol Brno - Husovice
Sobota 19. únor 2022, VUT CESA Brno 1
3. liga juniorů - skupina 6, 9. kolo
K1 Florbal Židenice B
19.2.
TJ Sokol Brno - Husovice
FbC Pohořelice
Sobota 19. únor 2022, VUT CESA Brno 1
3. liga juniorů - skupina 6, 9. kolo
FbC Pohořelice
19.2.
K1 Florbal Židenice B

březen 2022

FBK Atlas Blansko
Neděle 20. březen 2022, SH Pohořelice
3. liga juniorů - skupina 6, 10. kolo
FBK Atlas Blansko
20.3.
K1 Florbal Židenice B
FBC SLAVKOV
Neděle 20. březen 2022, SH Pohořelice
3. liga juniorů - skupina 6, 10. kolo
K1 Florbal Židenice B
20.3.
FBC SLAVKOV

duben 2022

TJ Sokol Brno - Husovice
Sobota 2. duben 2022, TJ ČKD Blansko
3. liga juniorů - skupina 6, 11. kolo
K1 Florbal Židenice B
2.4.
TJ Sokol Brno - Husovice
FbC Pohořelice
Sobota 2. duben 2022, TJ ČKD Blansko
3. liga juniorů - skupina 6, 11. kolo
FbC Pohořelice
2.4.
K1 Florbal Židenice B
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 23. duben 2022, SH ZŠ Slavkov
3. liga juniorů - skupina 6, 12. kolo
K1 Florbal Židenice B
23.4.
TJ SOKOL LETOVICE
FBK Atlas Blansko
Sobota 23. duben 2022, SH ZŠ Slavkov
3. liga juniorů - skupina 6, 12. kolo
FBK Atlas Blansko
23.4.
K1 Florbal Židenice B