V sobotu bylo na Čejkovické rušno. Nejen že tam svůj turnaj odehráli mladší žáci, ale své soupeřky pohostily v domácí hale také elévky. V úvodu se střetly s Hornets Brno ZŠ Horní, poté vyzvaly FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11, dále poměřily síly s Aligators - G a turnajový den zakončily střetnutím s TJ Znojmo LAUFEN CZ.

Hodnocení trenérky elévek Anny Klvačové:

“V sobotu odehrály další zápasy i židenické elévky. Domácí turnaj na Čejkovické se jim opravdu povedl.

V prvním zápase se holky utkaly s Hornets. Vstup do zápasu byl trošku pomalejší, druhá půlka se jim ale už vydařila na výbornou. Holky byly na hřišti rychlejší a vyhrávaly valnou většinu osobních soubojů. I díky tomu dokázaly Hornets porazit.

Druhý zápas jsme poměřily síly s Hattrickem, proti kterému se nám v minulosti moc nedařilo. Holky se tím ale nenechaly rozhodit a do zápasu vstoupily skvěle. Nenechaly Hattricku ani trochu místa a rvaly se o každý míček. V brance navíc holky podržela Áďa Kopřivová. Zápas s Hattrickem pro nás tedy znamenal už druhou výhru na turnaji.

Na zápas proti Aligators jsme měly problém najít v týmu golmanku. Nikomu se do brány nechtělo. Nakonec padl tento úkol na Ellu Kondýskovou, která z něho zprvu neměla vůbec radost. V zápase se jí ale dařilo a dokonce chtěla chytat i zápas poslední. Kromě Elly je ale za náš třetí zápas potřeba pochválit i holky v poli, protože díky nim prošlo na Ellu opravdu jenom minimum střel. Holky se ze zápasu odnesly zasloužené vítězství.

Poslední zápas jsme hrály proti Znojmu. Na holkách bylo vidět, že už jsou unavené. První polovina zápasu byla proto docela pomalá a dostaly jsme celkem dost gólů. V druhé polovině hrály holky daleko lépe, ale na dotažení náskoku Znojma to už nestačilo.

Chtěla bych moc pochválit a zároveň poděkovat Andrejce Bozenicarove, která vypomohla v brance Aligators, které neměly na turnaji golmanku. Děkuju i rodičům, kteří přišli fandit, a hlavně těm, kteří pomohli s pořádáním.”