Starší žákyně v sobotu 27.11. čekalo již 4. kolo ligového ročníku. Mladé Dračice se bohužel sešly ve velmi malém počtu, do turnaje zasáhlo pouze 8 hráček. V prvním utkání nastoupily proti Hattricku. Židenice proti bývalým spoluhráčkám srdnatě bojovaly, zápas byl velmi napínavý, ale zkušené hráčky v modrobílé kombinaci proměňovaly šance a zápas tak skončil 1:10.

Druhý zápas Dračice odehrály proti Bulldogs Brno. Výsledkově nedopadl nejlépe, hráčky Bulldogs vyhrály 15:2. Židenice se však nedaly, a i přes značnou početní nevýhodu zvládly vstřelit dva góly. Prosadily se Vendy Žáková a Sára Řehůřková.

Turnaj tentokrát nehodnotili trenéři, ale brankářka a navrátilec z Hattricku Brno Nela Hájková. "Co se týče výsledků, moc jsme se nevytáhly, ale myslím si, že na place jsme předvedly krásný výkon. Holky proti nám byly zkušenější, byly starší a bylo jich více. I tak jsme se jim dokázaly vyrovnat a nevzdávaly jsme se. Avšak musím pochválit oba soupeře, obě výhry byly zasloužené. Soupeř byl v obou případech rychlejší a zkušenější. Já osobně, zápas proti Hattricku beru jako vyhraný, protože výkon, který jsme jako tým předvedly, byl opravdu super. S holkama toho ještě máme co trénovat, každá víme, čím ve hře pomohla a co do příště zlepšit. Zápasy hodnotím pozitivně, protože jsme se protihráčkám dokázaly vyrovnat."

Další zápas žákyně odehrají 11.12. ve Znojmě. Utkají se s domácím Znojmem a Zlínem.