Starší žákyně

září 2020

Bulldogs Brno
Sobota 19. září 2020, 9:00, ZŠ Čejkovická
Liga starších žákyň, 1. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
2:4
Bulldogs Brno
Zlín Lions
Sobota 19. září 2020, 14:00, ZŠ Čejkovická
Liga starších žákyň, 1. kolo
Zlín Lions
7:11
K1 Florbal Židenice Girls

říjen 2020

FbC Aligators
Sobota 3. říjen 2020, 11:00, SH TJ Znojmo
Liga starších žákyň, 2. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
3:3
FbC Aligators
FBC Dragons
Sobota 3. říjen 2020, 13:00, SH TJ Znojmo
Liga starších žákyň, 2. kolo
FBC Dragons
2:4
K1 Florbal Židenice Girls
1. AC Uherský Brod
Neděle 18. říjen 2020, 10:00, SH SportPoint Brno
Liga starších žákyň, 3. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
18.10.
1. AC Uherský Brod
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 18. říjen 2020, 12:00, SH SportPoint Brno
Liga starších žákyň, 3. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
18.10.
K1 Florbal Židenice Girls

listopad 2020

FBC Dragons
Sobota 7. listopad 2020, TJ Spartak Uherský Brod
Liga starších žákyň, 4. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
7.11.
FBC Dragons
Bulldogs Brno
Sobota 7. listopad 2020, TJ Spartak Uherský Brod
Liga starších žákyň, 4. kolo
Bulldogs Brno
7.11.
K1 Florbal Židenice Girls
Zlín Lions
Sobota 21. listopad 2020, SOU Kyjov
Liga starších žákyň, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
21.11.
Zlín Lions
1. AC Uherský Brod
Sobota 21. listopad 2020, SOU Kyjov
Liga starších žákyň, 5. kolo
1. AC Uherský Brod
21.11.
K1 Florbal Židenice Girls

prosinec 2020

FbC Aligators
Sobota 5. prosinec 2020, SH SPŠ Zlín
Liga starších žákyň, 6. kolo
FbC Aligators
5.12.
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 5. prosinec 2020, SH SPŠ Zlín
Liga starších žákyň, 6. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
5.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ

leden 2021

Zlín Lions
Neděle 10. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Liga starších žákyň, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
10.1.
Zlín Lions
Bulldogs Brno
Neděle 10. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Liga starších žákyň, 8. kolo
Bulldogs Brno
10.1.
K1 Florbal Židenice Girls
FBC Dragons
Sobota 23. leden 2021
Liga starších žákyň, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
23.1.
FBC Dragons
FbC Aligators
Sobota 23. leden 2021
Liga starších žákyň, 9. kolo
FbC Aligators
23.1.
K1 Florbal Židenice Girls

únor 2021

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 13. únor 2021, SH SportPoint Brno
Liga starších žákyň, 10. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
13.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1. AC Uherský Brod
Sobota 13. únor 2021, SH SportPoint Brno
Liga starších žákyň, 10. kolo
1. AC Uherský Brod
13.2.
K1 Florbal Židenice Girls

březen 2021

Bulldogs Brno
Neděle 21. březen 2021, SH ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Liga starších žákyň, 11. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
21.3.
Bulldogs Brno
FBC Dragons
Neděle 21. březen 2021, SH ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Liga starších žákyň, 11. kolo
FBC Dragons
21.3.
K1 Florbal Židenice Girls
Zlín Lions
Neděle 28. březen 2021, SOU Kyjov
Liga starších žákyň, 12. kolo
Zlín Lions
28.3.
K1 Florbal Židenice Girls
1. AC Uherský Brod
Neděle 28. březen 2021, SOU Kyjov
Liga starších žákyň, 12. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
28.3.
1. AC Uherský Brod

duben 2021

FbC Aligators
Neděle 11. duben 2021, SH SPŠ Zlín
Liga starších žákyň, 13. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
11.4.
FbC Aligators
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 11. duben 2021, SH SPŠ Zlín
Liga starších žákyň, 13. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
11.4.
K1 Florbal Židenice Girls