Rok 2025 se blíží ke konci a než oslavíme Vánoce a Nový rok, čeká ženy ještě jeden důležitý úkol. V sobotu zamíří na půdu Dobrušky, ze které si budou chtít odvézt body.
Nejlepší hráčkou měsíce listopadu se podle fanoušků stala Michaela Sabolová! Tu jsme vyzpovídali a probrali jsme nejen florbal, ale také přicházející Vánoce.
Dorostencům se o víkendu zadařilo a připsali si své premiérové vítězství v 1. lize. Juniorky odehrály dvojkolo. V sobotu jim body utekly jen o kousek, v neděli se radovaly z výhry po nájezdech.
Na posledním turnaji 24.4.2016 v Telnici dostaly šanci i elévky.
Dvě mladší žákyně a obě golmanky jely do Znojma hrát za starší žákyně. Takže bylo těžké někoh přemluvit jít do brány. Nakonec se role brankářek ujaly ty nejmladší holky (Anička, Zuzka a Anička). První zápas holky prospaly a podlehly Telnici 2:8, v druhém zápase hrály holky dobře ale na výhru nad židenickýma klukama to nestačilo (6:9). Ale za 6 vstřelených branek byly holky pochváleny. Poslední zápas pod vedením Tondy Jurtíka skončil se stejným skóre jako první tedy 2:8. Domů odjížděly holky s medailemi na krku. Děkuji holkám za sezónu a přeji hodně úspěchu ve starších kategoriích.