A-tým žen letos čeká další boj v play-down. Cílem je udržet extraligovou příslušnost a ideálně sezónu ukončit už v prvním kole vyřazovacích bojů. V tomto článku najdete všechny důležité informace o průběhu play-down.

O víkendu zakončila svou sezónu také kategorie elévů. V průběhu sezóny oba týmy absolvovaly 10 ligových turnajů, na kterých předváděly skvělé individuální i týmové výkony, a svým nasazením a elánem dělaly radost nejen rodičům, ale také oběma trenérkám.
Rády bychom tímto poděkovaly všem rodičům, kteří při nás stáli, podporovali nás i kluky a udělali z této sezóny to pravé ořechové!
Další poděkování patří klubu za důvěru, kterou v nás vložil a nemalou podporu v průběhu celé sezóny. V následujících měsících nás ještě čeká několik společných akcí, počínajíc víkendovým soustředěním v Jedovnici, dále pak turnaji v Ostravě a Brně.
Zatím tedy naše zbraně neskláníme a budeme pracovat na tom, abychom se i nadále zlepšovali!