Muži B

říjen 2022

SHOOTERS BETA STARS B
Sobota 1. října 2022, 11:30, SH SportPoint Brno
Jihomoravský přebor mužů, 3. kolo
SHOOTERS BETA STARS B
3:4
K1 Florbal Židenice B
TJ SOKOL LETOVICE B
Sobota 1. října 2022, 14:00, SH SportPoint Brno
Jihomoravský přebor mužů, 3. kolo
K1 Florbal Židenice B
7:1
TJ SOKOL LETOVICE B
FBK Atlas Blansko B
Neděle 23. října 2022, 10:15, SPŠ Jedovnice
Jihomoravský přebor mužů, 6. kolo
FBK Atlas Blansko B
2:3
K1 Florbal Židenice B
TJ Sokol Brno - Husovice
Neděle 23. října 2022, 14:00, SPŠ Jedovnice
Jihomoravský přebor mužů, 6. kolo
K1 Florbal Židenice B
8:4
TJ Sokol Brno - Husovice

listopad 2022

FBC GEPARDI BRNO
Neděle 13. listopadu 2022, 9:00, SH Rousínov
Jihomoravský přebor mužů, 7. kolo
K1 Florbal Židenice B
3:6
FBC GEPARDI BRNO
Bulldogs Brno B
Neděle 13. listopadu 2022, 12:45, SH Rousínov
Jihomoravský přebor mužů, 7. kolo
Bulldogs Brno B
10:1
K1 Florbal Židenice B

prosinec 2022

Hornets Brno ZŠ Horní C
Sobota 3. prosince 2022, 11:15, SH Letovice
Jihomoravský přebor mužů, 10. kolo
K1 Florbal Židenice B
4:6
Hornets Brno ZŠ Horní C
TJ SOKOL LETOVICE B
Sobota 3. prosince 2022, 13:45, SH Letovice
Jihomoravský přebor mužů, 10. kolo
TJ SOKOL LETOVICE B
4:6
K1 Florbal Židenice B
FBK Atlas Blansko B
Neděle 18. prosince 2022, 10:15, SH ZŠ Slavkov
Jihomoravský přebor mužů, 12. kolo
K1 Florbal Židenice B
3:9
FBK Atlas Blansko B
FLOREC BRNO
Neděle 18. prosince 2022, 14:00, SH ZŠ Slavkov
Jihomoravský přebor mužů, 12. kolo
K1 Florbal Židenice B
2:3
FLOREC BRNO

leden 2023

Bulldogs Brno B
Sobota 21. ledna 2023, 10:15, SH TJ Adamov
Jihomoravský přebor mužů, 13. kolo
K1 Florbal Židenice B
4:9
Bulldogs Brno B
FBC Sokol Adamov
Sobota 21. ledna 2023, 12:45, SH TJ Adamov
Jihomoravský přebor mužů, 13. kolo
K1 Florbal Židenice B
4:5
po nájezdech
FBC Sokol Adamov

únor 2023

VSK MZLU Brno
Sobota 11. února 2023, 9:00, VUT CESA Brno 1
Jihomoravský přebor mužů, 16. kolo
K1 Florbal Židenice B
11.2.
VSK MZLU Brno
TJ Sokol Brno - Husovice
Sobota 11. února 2023, 12:45, VUT CESA Brno 1
Jihomoravský přebor mužů, 16. kolo
TJ Sokol Brno - Husovice
11.2.
K1 Florbal Židenice B

březen 2023

FBC Sokol Adamov
Neděle 5. března 2023, 10:15, SPŠ Jedovnice
Jihomoravský přebor mužů, 17. kolo
FBC Sokol Adamov
5.3.
K1 Florbal Židenice B
SHOOTERS BETA STARS B
Neděle 5. března 2023, 12:45, SPŠ Jedovnice
Jihomoravský přebor mužů, 17. kolo
K1 Florbal Židenice B
5.3.
SHOOTERS BETA STARS B
FLOREC BRNO
Sobota 25. března 2023, SH Rousínov
Jihomoravský přebor mužů, 20. kolo
FLOREC BRNO
25.3.
K1 Florbal Židenice B
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 25. března 2023, SH Rousínov
Jihomoravský přebor mužů, 20. kolo
FBC GEPARDI BRNO
25.3.
K1 Florbal Židenice B

duben 2023

Hornets Brno ZŠ Horní C
Sobota 22. dubna 2023, SH Morkovice
Jihomoravský přebor mužů, 21. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní C
22.4.
K1 Florbal Židenice B
VSK MZLU Brno
Sobota 22. dubna 2023, SH Morkovice
Jihomoravský přebor mužů, 21. kolo
VSK MZLU Brno
22.4.
K1 Florbal Židenice B