Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Elévky + přípravka
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Elévky + přípravka
Rychlá navigace
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Zápasy družstva Elévky + přípravka 2022/2023
Filtr zápasů
Přípravka Black
Přípravka Black
Přípravka Pink
Elévky
Stav utkání
Nadcházející
12
Odehrané
120
Vše
132
říjen 2022
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 8. října 2022, 9:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 8. října 2022, 9:40, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 5. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno Orange
Sobota 8. října 2022, 10:40, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 5. kolo
Bulldogs Brno Orange
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS Green
Sobota 8. října 2022, 11:40, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
TROOPERS Green
K1 Florbal Židenice Pink
Sobota 22. října 2022, 9:20, TJ ČKD Blansko
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
FBK Atlas Blansko
Sobota 22. října 2022, 10:00, TJ ČKD Blansko
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 14. kolo
FBK Atlas Blansko
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 22. října 2022, 10:40, TJ ČKD Blansko
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
TJ SOKOL LETOVICE
K1 Florbal Židenice Girls
Sobota 22. října 2022, 11:20, TJ ČKD Blansko
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
K1 Florbal Židenice Girls
listopad 2022
Bulldogs Brno Black
Sobota 12. listopadu 2022, 9:20, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 19. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 12. listopadu 2022, 10:20, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 19. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
FBŠ Hattrick Brno Blue
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sobota 12. listopadu 2022, 11:00, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 19. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 12. listopadu 2022, 11:40, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 19. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
prosinec 2022
K1 Florbal Židenice Girls
Sobota 3. prosince 2022, 9:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 27. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
K1 Florbal Židenice Girls
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 3. prosince 2022, 9:40, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 27. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 3. prosince 2022, 10:40, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 27. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS White
Sobota 3. prosince 2022, 11:40, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 27. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
TROOPERS White
FBK Atlas Blansko
Neděle 18. prosince 2022, 13:50, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 35. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
FBK Atlas Blansko
FBŠ Hattrick Brno Black
Neděle 18. prosince 2022, 14:50, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 35. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
FBŠ Hattrick Brno Black
FBŠ Hattrick Brno Blue
Neděle 18. prosince 2022, 15:30, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 35. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS Green
Neděle 18. prosince 2022, 16:10, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 35. kolo
TROOPERS Green
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
leden 2023
Hornets Brno ZŠ Horní black
Neděle 15. ledna 2023, 9:20, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Neděle 15. ledna 2023, 10:20, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 15. ledna 2023, 11:00, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno Black
Neděle 15. ledna 2023, 11:40, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Bulldogs Brno Black
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
únor 2023
TROOPERS Black
Sobota 11. února 2023, 10:20, SH Křenovice
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 45. kolo
TROOPERS Black
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
FBC SLAVKOV - HOLUBICE Red
Sobota 11. února 2023, 11:00, SH Křenovice
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 45. kolo
FBC SLAVKOV - HOLUBICE Red
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
Aligators Green
Sobota 11. února 2023, 11:40, SH Křenovice
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 45. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
Aligators Green
K1 Florbal Židenice Girls
Sobota 11. února 2023, 12:20, SH Křenovice
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 45. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
K1 Florbal Židenice Girls
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Neděle 26. února 2023, 9:20, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
FBC GEPARDI BRNO yellow
Neděle 26. února 2023, 10:00, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellow
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS Green
Neděle 26. února 2023, 10:40, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
TROOPERS Green
K1 Florbal Židenice Girls
Neděle 26. února 2023, 11:20, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
K1 Florbal Židenice Girls
březen 2023
TJ Sokol Brno - Husovice
Sobota 25. března 2023, 9:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 61. kolo
TJ Sokol Brno - Husovice
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
FBC GEPARDI BRNO blue
Sobota 25. března 2023, 10:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 61. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
FBC GEPARDI BRNO blue
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
Sobota 25. března 2023, 11:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 61. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 25. března 2023, 12:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 61. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
duben 2023
FBC GEPARDI BRNO blue
Sobota 29. dubna 2023, 9:20, ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 68. kolo
FBC GEPARDI BRNO blue
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 29. dubna 2023, 10:00, ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 68. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
0
:
0
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 29. dubna 2023, 10:40, ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 68. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 29. dubna 2023, 11:20, ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 68. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0
:
0
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK