Elévové

listopad 2022

TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sobota 5. listopadu 2022, 9:50, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů 3+1, 26. kolo
K1 Florbal Židenice White
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
K1 Florbal Židenice Pink
Sobota 5. listopadu 2022, 10:40, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů 3+1, 26. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
0:0
K1 Florbal Židenice White
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 5. listopadu 2022, 11:55, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů 3+1, 26. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
0:0
K1 Florbal Židenice White
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Sobota 5. listopadu 2022, 12:45, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů 3+1, 26. kolo
K1 Florbal Židenice White
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Neděle 27. listopadu 2022, 9:25, SH Modřice
Jihomoravská liga elévů 3+1, 33. kolo
K1 Florbal Židenice White
0:0
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
FRC Mikulov
Neděle 27. listopadu 2022, 10:40, SH Modřice
Jihomoravská liga elévů 3+1, 33. kolo
K1 Florbal Židenice White
0:0
FRC Mikulov
TJ Sokol Brno - Husovice
Neděle 27. listopadu 2022, 11:30, SH Modřice
Jihomoravská liga elévů 3+1, 33. kolo
TJ Sokol Brno - Husovice
0:0
K1 Florbal Židenice White
Hornets Brno ZŠ Horní black
Neděle 27. listopadu 2022, 12:20, SH Modřice
Jihomoravská liga elévů 3+1, 33. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
0:0
K1 Florbal Židenice White

prosinec 2022

TJ Sokol Brno - Husovice
Neděle 11. prosince 2022, 14:50, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 50. kolo
K1 Florbal Židenice White
0:0
TJ Sokol Brno - Husovice
K1 Florbal Židenice Pink
Neděle 11. prosince 2022, 15:40, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 50. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
0:0
K1 Florbal Židenice White
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
Neděle 11. prosince 2022, 16:55, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 50. kolo
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
0:0
K1 Florbal Židenice White
FBŠ Hattrick Brno U9
Neděle 11. prosince 2022, 17:45, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 50. kolo
K1 Florbal Židenice White
0:0
FBŠ Hattrick Brno U9

leden 2023

TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 7. ledna 2023, 9:50, SH Svitávka
Jihomoravská liga elévů 3+1, 60. kolo
K1 Florbal Židenice White
7.1.
TJ SOKOL LETOVICE
FBO Orel Boskovice
Sobota 7. ledna 2023, 10:00, SH Svitávka
Jihomoravská liga elévů 3+1, 60. kolo
K1 Florbal Židenice White
0:0
FBO Orel Boskovice
FBK Atlas Blansko
Sobota 7. ledna 2023, 10:40, SH Svitávka
Jihomoravská liga elévů 3+1, 60. kolo
FBK Atlas Blansko
0:0
K1 Florbal Židenice White
TROOPERS Black
Sobota 7. ledna 2023, 11:50, SH Svitávka
Jihomoravská liga elévů 3+1, 60. kolo
TROOPERS Black
0:0
K1 Florbal Židenice White
K1 Florbal Židenice Black
Neděle 22. ledna 2023, 8:30, SC Želva Dubňany
Jihomoravská liga elévů 3+1, 63. kolo
K1 Florbal Židenice Black
0:0
K1 Florbal Židenice White
Bulldogs Brno Orange
Neděle 22. ledna 2023, 9:45, SC Želva Dubňany
Jihomoravská liga elévů 3+1, 63. kolo
K1 Florbal Židenice White
0:0
Bulldogs Brno Orange
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Neděle 22. ledna 2023, 11:00, SC Želva Dubňany
Jihomoravská liga elévů 3+1, 63. kolo
K1 Florbal Židenice White
0:0
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
FBC GEPARDI BRNO blue
Neděle 22. ledna 2023, 12:15, SC Želva Dubňany
Jihomoravská liga elévů 3+1, 63. kolo
FBC GEPARDI BRNO blue
0:0
K1 Florbal Židenice White

únor 2023

FBC SLAVKOV - HOLUBICE
Neděle 19. února 2023, 14:20, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů 3+1, 77. kolo
K1 Florbal Židenice White
19.2.
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Neděle 19. února 2023, 15:10, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů 3+1, 77. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
19.2.
K1 Florbal Židenice White
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
Neděle 19. února 2023, 16:25, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů 3+1, 77. kolo
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
19.2.
K1 Florbal Židenice White
TROOPERS Green
Neděle 19. února 2023, 17:15, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů 3+1, 77. kolo
K1 Florbal Židenice White
19.2.
TROOPERS Green

březen 2023

Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 4. března 2023, 9:50, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů 3+1, 83. kolo
K1 Florbal Židenice White
4.3.
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Sobota 4. března 2023, 10:40, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů 3+1, 83. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
4.3.
K1 Florbal Židenice White
FBŠ Hattrick Brno Black
Sobota 4. března 2023, 11:55, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů 3+1, 83. kolo
FBŠ Hattrick Brno Black
4.3.
K1 Florbal Židenice White
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 4. března 2023, 12:45, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů 3+1, 83. kolo
K1 Florbal Židenice White
4.3.
K1 Florbal Židenice Black

duben 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno U11
Neděle 2. dubna 2023, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo
K1 Florbal Židenice White
2.4.
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11
TROOPERS White
Neděle 2. dubna 2023, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo
TROOPERS White
2.4.
K1 Florbal Židenice White
Hornets Brno ZŠ Horní white
Neděle 2. dubna 2023, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní white
2.4.
K1 Florbal Židenice White
K1 Florbal Židenice Black
Neděle 2. dubna 2023, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo
K1 Florbal Židenice White
2.4.
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hattrick Brno Black
Neděle 23. dubna 2023, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 107. kolo
K1 Florbal Židenice White
23.4.
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Black
Neděle 23. dubna 2023, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 107. kolo
K1 Florbal Židenice Black
23.4.
K1 Florbal Židenice White
Hornets Brno ZŠ Horní black
Neděle 23. dubna 2023, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 107. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
23.4.
K1 Florbal Židenice White
FBC GEPARDI BRNO blue
Neděle 23. dubna 2023, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 107. kolo
K1 Florbal Židenice White
23.4.
FBC GEPARDI BRNO blue