Starší žákyně + mladší žákyně

září 2022

Bulldogs Brno
Neděle 25. září 2022, 9:00, SH SportPoint Brno
Liga starších žákyň - skupina 6, 1. kolo
Bulldogs Brno
7:0
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 25. září 2022, 11:00, SH SportPoint Brno
Liga starších žákyň - skupina 6, 1. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
4:6
TJ Znojmo LAUFEN CZ

říjen 2022

Zlín Lions
Neděle 9. října 2022, 13:30, VUT CESA Brno 2
Liga starších žákyň - skupina 6, 2. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
7:2
Zlín Lions
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
Neděle 9. října 2022, 15:30, VUT CESA Brno 2
Liga starších žákyň - skupina 6, 2. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
6:2
K1 Florbal Židenice Girls

listopad 2022

Zlín Lions
Sobota 5. listopadu 2022, 9:00, VUT CESA Brno 2
Liga starších žákyň - skupina 6, 3. kolo
Zlín Lions
2:1
po nájezdech
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
Sobota 5. listopadu 2022, 12:00, VUT CESA Brno 2
Liga starších žákyň - skupina 6, 3. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
0:5
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 19. listopadu 2022, 10:00, SH SPŠ Zlín
Liga starších žákyň - skupina 6, 4. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
4:3
po nájezdech
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
Sobota 19. listopadu 2022, 13:00, SH SPŠ Zlín
Liga starších žákyň - skupina 6, 4. kolo
Bulldogs Brno
10:4
K1 Florbal Židenice Girls

prosinec 2022

Zlín Lions
Sobota 3. prosince 2022, 14:30, SH TJ Znojmo
Liga starších žákyň - skupina 6, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
3:4
Zlín Lions
Bulldogs Brno
Sobota 3. prosince 2022, 17:30, SH TJ Znojmo
Liga starších žákyň - skupina 6, 5. kolo
Bulldogs Brno
5:2
K1 Florbal Židenice Girls

leden 2023

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 14. ledna 2023, 11:00, SH SportPoint Brno
Liga starších žákyň - skupina 6, 6. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
3:4
po nájezdech
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
Sobota 14. ledna 2023, 13:00, SH SportPoint Brno
Liga starších žákyň - skupina 6, 6. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
1:5
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15

únor 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
Neděle 5. února 2023, 9:00, VUT CESA Brno 2
Liga starších žákyň - skupina 6, 7. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
6:5
po nájezdech
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Neděle 5. února 2023, 11:00, VUT CESA Brno 2
Liga starších žákyň - skupina 6, 7. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
4:9
Bulldogs Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 25. února 2023, 9:00, ZŠ Čejkovická
Liga starších žákyň - skupina 6, 8. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
25.2.
K1 Florbal Židenice Girls
Zlín Lions
Sobota 25. února 2023, 12:00, ZŠ Čejkovická
Liga starších žákyň - skupina 6, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
25.2.
Zlín Lions

duben 2023

Zlín Lions
Sobota 1. dubna 2023, SH SPŠ Zlín
Liga starších žákyň - skupina 6, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
1.4.
Zlín Lions
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 1. dubna 2023, SH SPŠ Zlín
Liga starších žákyň - skupina 6, 9. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1.4.
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Neděle 23. dubna 2023, SH TJ Znojmo
Liga starších žákyň - skupina 6, 10. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
23.4.
Bulldogs Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
Neděle 23. dubna 2023, SH TJ Znojmo
Liga starších žákyň - skupina 6, 10. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
23.4.
K1 Florbal Židenice Girls