Starší žáci A + mladší žáci A

září 2022

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 24. září 2022, 9:40, ZŠ Dambořice
Jihomoravská liga mladších žáků, 3. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
3:3
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
TROOPERS Green
Sobota 24. září 2022, 11:20, ZŠ Dambořice
Jihomoravská liga mladších žáků, 3. kolo
TROOPERS Green
2:3
K1 Florbal Židenice Pink
Aligators
Sobota 24. září 2022, 13:00, ZŠ Dambořice
Jihomoravská liga mladších žáků, 3. kolo
Aligators
4:7
K1 Florbal Židenice Pink

říjen 2022

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 8. října 2022, 9:40, SH Svitávka
Jihomoravská liga mladších žáků, 8. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
5:6
K1 Florbal Židenice Pink
FBO Orel Boskovice
Sobota 8. října 2022, 10:40, SH Svitávka
Jihomoravská liga mladších žáků, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
5:2
FBO Orel Boskovice
Bulldogs Brno Orange
Sobota 8. října 2022, 12:20, SH Svitávka
Jihomoravská liga mladších žáků, 8. kolo
Bulldogs Brno Orange
5:4
K1 Florbal Židenice Pink
FBC GEPARDI BRNO blue
Neděle 23. října 2022, 9:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 13. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
0:18
FBC GEPARDI BRNO blue
FBO Orel Boskovice
Neděle 23. října 2022, 11:40, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 13. kolo
FBO Orel Boskovice
3:7
K1 Florbal Židenice Pink

listopad 2022

FBC GEPARDI BRNO blue
Neděle 13. listopadu 2022, 9:40, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
2:7
FBC GEPARDI BRNO blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Neděle 13. listopadu 2022, 11:20, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
4:3
K1 Florbal Židenice Pink
Bulldogs Brno Orange
Neděle 13. listopadu 2022, 13:00, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo
Bulldogs Brno Orange
1:2
K1 Florbal Židenice Pink

prosinec 2022

Hornets Brno ZŠ Horní
Neděle 4. prosince 2022, 9:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 24. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
4:3
Hornets Brno ZŠ Horní
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
Neděle 4. prosince 2022, 10:40, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 24. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
3:4
K1 Florbal Židenice Pink
Florbal Hodonín
Neděle 4. prosince 2022, 13:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 24. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
6:2
Florbal Hodonín
FBC GEPARDI BRNO blue
Sobota 17. prosince 2022, 9:00, SH Rousínov
Jihomoravská liga mladších žáků, 26. kolo
FBC GEPARDI BRNO blue
6:0
K1 Florbal Židenice Pink
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 17. prosince 2022, 11:20, SH Rousínov
Jihomoravská liga mladších žáků, 26. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
3:8
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Bulldogs Brno Orange
Sobota 17. prosince 2022, 12:20, SH Rousínov
Jihomoravská liga mladších žáků, 26. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
1:10
Bulldogs Brno Orange

leden 2023

FBK Atlas Blansko
Sobota 14. ledna 2023, 9:00, TJ ČKD Blansko
Jihomoravská liga mladších žáků, 35. kolo
FBK Atlas Blansko
14:2
K1 Florbal Židenice Pink
TROOPERS Green
Sobota 14. ledna 2023, 10:20, TJ ČKD Blansko
Jihomoravská liga mladších žáků, 35. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
9:4
TROOPERS Green

únor 2023

Bulldogs Brno Orange
Neděle 12. února 2023, 9:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 39. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
12.2.
Bulldogs Brno Orange
Florbal Hodonín
Neděle 12. února 2023, 10:40, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 39. kolo
Florbal Hodonín
12.2.
K1 Florbal Židenice Pink
FBO Orel Boskovice
Neděle 12. února 2023, 13:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 39. kolo
K1 Florbal Židenice Pink
12.2.
FBO Orel Boskovice