Dorostenky

říjen 2021

Bulldogs Brno
Neděle 10. října 2021, 11:20, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 1. kolo
Bulldogs Brno
7:1
K1 Florbal Židenice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 10. října 2021, 13:40, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 1. kolo
K1 Florbal Židenice
2:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno
Sobota 16. října 2021, 11:20, SH TJ Znojmo
1. liga dorostenek, 2. kolo
K1 Florbal Židenice
2:3
FBŠ Hattrick Brno
FbC Aligators
Sobota 16. října 2021, 11:20, SH TJ Znojmo
1. liga dorostenek, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
16.10.
FbC Aligators
FbC Aligators
Sobota 16. října 2021, 13:40, SH TJ Znojmo
1. liga dorostenek, 2. kolo
FbC Aligators
0:7
K1 Florbal Židenice
FBŠ Hattrick Brno
Sobota 30. října 2021, 11:20, SH SportPoint Brno
1. liga dorostenek, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
1:4
FBŠ Hattrick Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 30. října 2021, 13:00, SH SportPoint Brno
1. liga dorostenek, 3. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:2
K1 Florbal Židenice

listopad 2021

Bulldogs Brno
Neděle 21. listopadu 2021, 11:10, SH Křenovice
1. liga dorostenek, 4. kolo
Bulldogs Brno
8:4
K1 Florbal Židenice
FbC Aligators
Neděle 21. listopadu 2021, 13:30, SH Křenovice
1. liga dorostenek, 4. kolo
K1 Florbal Židenice
3:1
FbC Aligators

prosinec 2021

Bulldogs Brno
Neděle 5. prosince 2021, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice
5.12.
Bulldogs Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 5. prosince 2021, 9:00, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
1:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FbC Aligators
Neděle 5. prosince 2021, 12:30, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 5. kolo
FbC Aligators
3:4
po nájezdech
K1 Florbal Židenice
FBŠ Hattrick Brno
Sobota 18. prosince 2021, SH Buchlovice Cihelna
1. liga dorostenek, 7. kolo
FBŠ Hattrick Brno
18.12.
K1 Florbal Židenice

leden 2022

1. AC FBC SLOVÁCKO
Neděle 16. ledna 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 8. kolo
1. AC FBC SLOVÁCKO
16.1.
K1 Florbal Židenice
FBŠ Hattrick Brno
Neděle 16. ledna 2022, 9:00, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 6. kolo
FBŠ Hattrick Brno
3:0
K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno
Neděle 16. ledna 2022, 11:20, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice
1:7
Bulldogs Brno
FbC Aligators
Sobota 29. ledna 2022, 10:10, SH TJ Znojmo
1. liga dorostenek, 7. kolo
K1 Florbal Židenice
29.1.
FbC Aligators
FBŠ Hattrick Brno
Sobota 29. ledna 2022, 13:40, SH TJ Znojmo
1. liga dorostenek, 7. kolo
FBŠ Hattrick Brno
29.1.
K1 Florbal Židenice

únor 2022

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 19. února 2022, SH SportPoint Brno
1. liga dorostenek, 10. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
19.2.
K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno
Sobota 19. února 2022, 9:00, SH SportPoint Brno
1. liga dorostenek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice
19.2.
Bulldogs Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 19. února 2022, 11:20, SH SportPoint Brno
1. liga dorostenek, 8. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
19.2.
K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno
Neděle 27. února 2022, 11:10, SH Křenovice
1. liga dorostenek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice
27.2.
Bulldogs Brno
FBŠ Hattrick Brno
Neděle 27. února 2022, 14:40, SH Křenovice
1. liga dorostenek, 9. kolo
FBŠ Hattrick Brno
27.2.
K1 Florbal Židenice

březen 2022

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 19. března 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice
19.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1. AC FBC SLOVÁCKO
Sobota 19. března 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 12. kolo
K1 Florbal Židenice
19.3.
1. AC FBC SLOVÁCKO
Bulldogs Brno
Sobota 19. března 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 12. kolo
Bulldogs Brno
19.3.
K1 Florbal Židenice
FbC Aligators
Sobota 19. března 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga dorostenek, 10. kolo
FbC Aligators
19.3.
K1 Florbal Židenice