Juniorky

září 2021

ACEMA Sparta Praha
Sobota 18. září 2021, 19:00, X3M Arena Barrandov
1. liga juniorek, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha
2:10
K1 Florbal Židenice
Sklo Bohemia Světlá n/S
Neděle 19. září 2021, 14:00, SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
1. liga juniorek, 2. kolo
Sklo Bohemia Světlá n/S
6:5
K1 Florbal Židenice

říjen 2021

Tatran Střešovice
Sobota 2. říjen 2021, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
6:5
Tatran Střešovice
FBŠ SLAVIA Plzeň
Neděle 3. říjen 2021, 10:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 4. kolo
K1 Florbal Židenice
5:4
po nájezdech
FBŠ SLAVIA Plzeň
FBS Olomouc
Sobota 23. říjen 2021, 15:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
23.10.
FBS Olomouc
TJ Jablonné nad Orlicí
Neděle 24. říjen 2021, 11:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice
24.10.
TJ Jablonné nad Orlicí

listopad 2021

1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 6. listopad 2021, 14:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
1. liga juniorek, 7. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
6.11.
K1 Florbal Židenice
FBC ČPP OSTRAVA
Neděle 7. listopad 2021, 10:00, ČPP Aréna Ostrava
1. liga juniorek, 8. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
7.11.
K1 Florbal Židenice
Florbalová akademie MB
Sobota 20. listopad 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
1. liga juniorek, 9. kolo
Florbalová akademie MB
20.11.
K1 Florbal Židenice
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Neděle 21. listopad 2021
1. liga juniorek, 10. kolo
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
21.11.
K1 Florbal Židenice

prosinec 2021

Bulldogs Brno
Sobota 11. prosinec 2021, SH SportPoint Brno
1. liga juniorek, 11. kolo
Bulldogs Brno
11.12.
K1 Florbal Židenice
Panthers Praha
Sobota 18. prosinec 2021, SH ZŠ Rudná
1. liga juniorek, 12. kolo
Panthers Praha
18.12.
K1 Florbal Židenice
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Neděle 19. prosinec 2021, Jedenáctka VS
1. liga juniorek, 13. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
19.12.
K1 Florbal Židenice

leden 2022

FbŠ Bohemians
Sobota 8. leden 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 14. kolo
K1 Florbal Židenice
8.1.
FbŠ Bohemians
BLACK ANGELS
Neděle 9. leden 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 15. kolo
K1 Florbal Židenice
9.1.
BLACK ANGELS
ACEMA Sparta Praha
Sobota 22. leden 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice
22.1.
ACEMA Sparta Praha
Sklo Bohemia Světlá n/S
Neděle 23. leden 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 17. kolo
K1 Florbal Židenice
23.1.
Sklo Bohemia Světlá n/S
Bulldogs Brno
Sobota 29. leden 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice
29.1.
Bulldogs Brno

únor 2022

1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 12. únor 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice
12.2.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP OSTRAVA
Neděle 13. únor 2022, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 20. kolo
K1 Florbal Židenice
13.2.
FBC ČPP OSTRAVA
FBS Olomouc
Sobota 26. únor 2022, SH Čajkaréna Olomouc
1. liga juniorek, 21. kolo
FBS Olomouc
26.2.
K1 Florbal Židenice
TJ Jablonné nad Orlicí
Neděle 27. únor 2022, SH Červená Voda
1. liga juniorek, 22. kolo
TJ Jablonné nad Orlicí
27.2.
K1 Florbal Židenice