Juniorky

září 2021

ACEMA Sparta Praha
Sobota 18. září 2021, 19:00, X3M Arena Barrandov
1. liga juniorek, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha
2:10
K1 Florbal Židenice
Sklo Bohemia Světlá n/S
Neděle 19. září 2021, 14:00, SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
1. liga juniorek, 2. kolo
Sklo Bohemia Světlá n/S
6:5
K1 Florbal Židenice

říjen 2021

Tatran Střešovice
Sobota 2. října 2021, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
6:5
Tatran Střešovice
FBŠ SLAVIA Plzeň
Neděle 3. října 2021, 10:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 4. kolo
K1 Florbal Židenice
5:4
po nájezdech
FBŠ SLAVIA Plzeň
FBS Olomouc
Sobota 23. října 2021, 15:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
2:9
FBS Olomouc

listopad 2021

1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 6. listopadu 2021, 14:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
1. liga juniorek, 7. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
5:1
K1 Florbal Židenice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 7. listopadu 2021, 10:00, ČPP Aréna Ostrava
1. liga juniorek, 8. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
11:6
K1 Florbal Židenice
TJ Jablonné nad Orlicí
Středa 17. listopadu 2021, 18:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice
11:0
TJ Jablonné nad Orlicí
Florbalová akademie MB
Sobota 20. listopadu 2021, 16:00, Nová MSH Mladá Boleslav
1. liga juniorek, 9. kolo
Florbalová akademie MB
4:5
K1 Florbal Židenice
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Neděle 21. listopadu 2021, 16:00, SH Jižní Město
1. liga juniorek, 10. kolo
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
10:4
K1 Florbal Židenice

prosinec 2021

Bulldogs Brno
Sobota 11. prosince 2021, 18:00, SH SportPoint Brno
1. liga juniorek, 11. kolo
Bulldogs Brno
17:3
K1 Florbal Židenice
Panthers Praha
Sobota 18. prosince 2021, 17:00, SH ZŠ Rudná
1. liga juniorek, 12. kolo
Panthers Praha
6:1
K1 Florbal Židenice
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Neděle 19. prosince 2021, 16:00, Jedenáctka VS
1. liga juniorek, 13. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
6:2
K1 Florbal Židenice

leden 2022

FbŠ Bohemians
Sobota 8. ledna 2022, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 14. kolo
K1 Florbal Židenice
4:8
FbŠ Bohemians
BLACK ANGELS
Neděle 9. ledna 2022, 11:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 15. kolo
K1 Florbal Židenice
2:7
BLACK ANGELS
ACEMA Sparta Praha
Sobota 22. ledna 2022, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice
22.1.
ACEMA Sparta Praha
Sklo Bohemia Světlá n/S
Neděle 23. ledna 2022, 11:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 17. kolo
K1 Florbal Židenice
1:7
Sklo Bohemia Světlá n/S
Bulldogs Brno
Sobota 29. ledna 2022, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice
29.1.
Bulldogs Brno

únor 2022

1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 12. února 2022, 18:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice
12.2.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 13. února 2022, 11:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 20. kolo
K1 Florbal Židenice
13.2.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBS Olomouc
Sobota 26. února 2022, SH Čajkaréna Olomouc
1. liga juniorek, 21. kolo
FBS Olomouc
26.2.
K1 Florbal Židenice
TJ Jablonné nad Orlicí
Neděle 27. února 2022, SH Červená Voda
1. liga juniorek, 22. kolo
TJ Jablonné nad Orlicí
27.2.
K1 Florbal Židenice