Mladší žákyně

září 2021

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 25. září 2021, 9:25, SH SportPoint Brno
Liga mladších žákyň, 1. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Sobota 25. září 2021, 10:15, SH SportPoint Brno
Liga mladších žákyň, 1. kolo
Bulldogs Brno
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 25. září 2021, 11:05, SH SportPoint Brno
Liga mladších žákyň, 1. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
FBŠ Hattrick Brno White
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 25. září 2021, 11:55, SH SportPoint Brno
Liga mladších žákyň, 1. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ

říjen 2021

Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 9. říjen 2021, 9:25, TJ Tesla Lesná Brno
Liga mladších žákyň, 2. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
Hornets Brno ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 9. říjen 2021, 10:40, TJ Tesla Lesná Brno
Liga mladších žákyň, 2. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 9. říjen 2021, 11:30, TJ Tesla Lesná Brno
Liga mladších žákyň, 2. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 9. říjen 2021, 12:20, TJ Tesla Lesná Brno
Liga mladších žákyň, 2. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 23. říjen 2021, 9:00, ZŠ Čejkovická
Liga mladších žákyň, 3. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
23.10.
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 23. říjen 2021, 10:15, ZŠ Čejkovická
Liga mladších žákyň, 3. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
23.10.
FBŠ Hattrick Brno Blue
Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 23. říjen 2021, 11:30, ZŠ Čejkovická
Liga mladších žákyň, 3. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
23.10.
Hornets Brno ZŠ Horní
Bulldogs Brno
Sobota 23. říjen 2021, 12:45, ZŠ Čejkovická
Liga mladších žákyň, 3. kolo
Bulldogs Brno
23.10.
K1 Florbal Židenice Girls

listopad 2021

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 21. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
Liga mladších žákyň, 5. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
21.11.
K1 Florbal Židenice Girls
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 21. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
Liga mladších žákyň, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
21.11.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Hornets Brno ZŠ Horní
Neděle 21. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
Liga mladších žákyň, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
21.11.
Hornets Brno ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno Blue
Neděle 21. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
Liga mladších žákyň, 5. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
21.11.
K1 Florbal Židenice Girls

prosinec 2021

Bulldogs Brno
Sobota 4. prosinec 2021, 13:50, SH TJ Znojmo
Liga mladších žákyň, 6. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
4.12.
Bulldogs Brno
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 4. prosinec 2021, 14:40, SH TJ Znojmo
Liga mladších žákyň, 6. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
4.12.
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 4. prosinec 2021, 15:55, SH TJ Znojmo
Liga mladších žákyň, 6. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
4.12.
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 4. prosinec 2021, 16:45, SH TJ Znojmo
Liga mladších žákyň, 6. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
4.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ

leden 2022

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 22. leden 2022, HMS Bohunice Brno - Campus
Liga mladších žákyň, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
22.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 22. leden 2022, HMS Bohunice Brno - Campus
Liga mladších žákyň, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
22.1.
FBŠ Hattrick Brno White
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 22. leden 2022, HMS Bohunice Brno - Campus
Liga mladších žákyň, 9. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
22.1.
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Sobota 22. leden 2022, HMS Bohunice Brno - Campus
Liga mladších žákyň, 9. kolo
Bulldogs Brno
22.1.
K1 Florbal Židenice Girls

únor 2022

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 12. únor 2022, ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 10. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
12.2.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 12. únor 2022, ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 10. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
12.2.
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Sobota 12. únor 2022, ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 10. kolo
Bulldogs Brno
12.2.
K1 Florbal Židenice Girls
Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 12. únor 2022, ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 10. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
12.2.
Hornets Brno ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 26. únor 2022, TJ Tesla Lesná Brno
Liga mladších žákyň, 11. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
26.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 26. únor 2022, TJ Tesla Lesná Brno
Liga mladších žákyň, 11. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
26.2.
FBŠ Hattrick Brno Blue
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 26. únor 2022, TJ Tesla Lesná Brno
Liga mladších žákyň, 11. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
26.2.
K1 Florbal Židenice Girls
Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 26. únor 2022, TJ Tesla Lesná Brno
Liga mladších žákyň, 11. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní
26.2.
K1 Florbal Židenice Girls

březen 2022

FBŠ Hattrick Brno Blue
Neděle 20. březen 2022, SH Kounicova Brno
Liga mladších žákyň, 12. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
20.3.
K1 Florbal Židenice Girls
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 20. březen 2022, SH Kounicova Brno
Liga mladších žákyň, 12. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
20.3.
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 20. březen 2022, SH Kounicova Brno
Liga mladších žákyň, 12. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
20.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
Neděle 20. březen 2022, SH Kounicova Brno
Liga mladších žákyň, 12. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
20.3.
Bulldogs Brno

duben 2022

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 2. duben 2022, SH Kounicova Brno
Liga mladších žákyň, 13. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
2.4.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 2. duben 2022, SH Kounicova Brno
Liga mladších žákyň, 13. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
2.4.
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Sobota 2. duben 2022, SH Kounicova Brno
Liga mladších žákyň, 13. kolo
Bulldogs Brno
2.4.
K1 Florbal Židenice Girls
Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 2. duben 2022, SH Kounicova Brno
Liga mladších žákyň, 13. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
2.4.
Hornets Brno ZŠ Horní