Muži B

září 2021

Hornets Brno ZŠ Horní C
Sobota 25. září 2021, 9:00, VUT CESA Brno 1
Jihomoravská soutěž mužů, 1. kolo
K1 Florbal Židenice B
8:8
Hornets Brno ZŠ Horní C
Shooters Beta Stars
Sobota 25. září 2021, 12:45, VUT CESA Brno 1
Jihomoravská soutěž mužů, 1. kolo
Shooters Beta Stars
2:8
K1 Florbal Židenice B

říjen 2021

FBC Sokol Adamov
Sobota 9. října 2021, 11:30, SH VFU Brno
Jihomoravská soutěž mužů, 4. kolo
K1 Florbal Židenice B
8:4
FBC Sokol Adamov
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 9. října 2021, 14:00, SH VFU Brno
Jihomoravská soutěž mužů, 4. kolo
FBC GEPARDI BRNO
2:4
K1 Florbal Židenice B
FBC Sokol Ivanovice na Hané B
Sobota 30. října 2021, 10:15, SH Tuřany
Jihomoravská soutěž mužů, 6. kolo
K1 Florbal Židenice B
4:3
FBC Sokol Ivanovice na Hané B
TROOPERS Delta
Sobota 30. října 2021, 12:45, SH Tuřany
Jihomoravská soutěž mužů, 6. kolo
TROOPERS Delta
4:4
K1 Florbal Židenice B

prosinec 2021

FLOREC BRNO
Sobota 4. prosince 2021, 11:30, SH Rousínov
Jihomoravská soutěž mužů, 9. kolo
FLOREC BRNO
5:4
K1 Florbal Židenice B
FBK Atlas Blansko B
Sobota 4. prosince 2021, 14:00, SH Rousínov
Jihomoravská soutěž mužů, 9. kolo
K1 Florbal Židenice B
6:4
FBK Atlas Blansko B
FBC Sokol Ivanovice na Hané B
Neděle 19. prosince 2021, 10:15, SH Měnín
Jihomoravská soutěž mužů, 12. kolo
FBC Sokol Ivanovice na Hané B
3:10
K1 Florbal Židenice B
Hornets Brno ZŠ Horní C
Neděle 19. prosince 2021, 12:45, SH Měnín
Jihomoravská soutěž mužů, 12. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní C
7:15
K1 Florbal Židenice B

leden 2022

VSK MZLU Brno
Sobota 15. ledna 2022, SH Morkovice
Jihomoravská soutěž mužů, 13. kolo
VSK MZLU Brno
0:5
kontumováno
K1 Florbal Židenice B
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 15. ledna 2022, 12:00, SH Morkovice
Jihomoravská soutěž mužů, 13. kolo
K1 Florbal Židenice B
6:5
TJ SOKOL LETOVICE

únor 2022

Shooters Beta Stars
Neděle 6. února 2022, 11:15, SH Morkovice
Jihomoravská soutěž mužů, 15. kolo
K1 Florbal Židenice B
6.2.
Shooters Beta Stars
TROOPERS Delta
Neděle 6. února 2022, 15:00, SH Morkovice
Jihomoravská soutěž mužů, 15. kolo
K1 Florbal Židenice B
6.2.
TROOPERS Delta
FBK Atlas Blansko B
Neděle 27. února 2022, 11:30, SH Tuřany
Jihomoravská soutěž mužů, 17. kolo
FBK Atlas Blansko B
27.2.
K1 Florbal Židenice B
FLOREC BRNO
Neděle 27. února 2022, 14:00, SH Tuřany
Jihomoravská soutěž mužů, 17. kolo
K1 Florbal Židenice B
27.2.
FLOREC BRNO

březen 2022

FBC GEPARDI BRNO
Neděle 27. března 2022, VUT CESA Brno 1
Jihomoravská soutěž mužů, 19. kolo
K1 Florbal Židenice B
27.3.
FBC GEPARDI BRNO
TJ SOKOL LETOVICE
Neděle 27. března 2022, VUT CESA Brno 1
Jihomoravská soutěž mužů, 19. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
27.3.
K1 Florbal Židenice B

duben 2022

VSK MZLU Brno
Neděle 24. dubna 2022, SH Morkovice
Jihomoravská soutěž mužů, 22. kolo
K1 Florbal Židenice B
24.4.
VSK MZLU Brno
FBC Sokol Adamov
Neděle 24. dubna 2022, SH Morkovice
Jihomoravská soutěž mužů, 22. kolo
FBC Sokol Adamov
24.4.
K1 Florbal Židenice B