Elévky

říjen 2021

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Neděle 10. říjen 2021, SH SportPoint Brno
JM liga přípravek, 4. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
10.10.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Neděle 10. říjen 2021, SH SportPoint Brno
JM liga přípravek, 4. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
10.10.
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS White
Neděle 10. říjen 2021, SH SportPoint Brno
JM liga přípravek, 4. kolo
TROOPERS White
10.10.
K1 Florbal Židenice Girls
K1 Florbal Židenice Blue
Neděle 10. říjen 2021, SH SportPoint Brno
JM liga přípravek, 4. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
10.10.
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 23. říjen 2021, SH TJ Znojmo
JM liga přípravek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
23.10.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 23. říjen 2021, SH TJ Znojmo
JM liga přípravek, 10. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
23.10.
K1 Florbal Židenice Girls
K1 Florbal Židenice Blue
Sobota 23. říjen 2021, SH TJ Znojmo
JM liga přípravek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
23.10.
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 23. říjen 2021, SH TJ Znojmo
JM liga přípravek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
23.10.
FBŠ Hattrick Brno Blue

listopad 2021

Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 6. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
6.11.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TROOPERS White
Sobota 6. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 18. kolo
TROOPERS White
6.11.
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS Black
Sobota 6. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
6.11.
TROOPERS Black
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 20. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 21. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
20.11.
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 20. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 21. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
20.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 20. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 21. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
20.11.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TROOPERS Black
Sobota 20. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 21. kolo
TROOPERS Black
20.11.
K1 Florbal Židenice Girls

prosinec 2021

FBŠ Hattrick Brno White
Neděle 5. prosinec 2021, Start Lesná Brno
JM liga přípravek, 29. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
5.12.
FBŠ Hattrick Brno White
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Neděle 5. prosinec 2021, Start Lesná Brno
JM liga přípravek, 29. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
5.12.
K1 Florbal Židenice Girls
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 5. prosinec 2021, Start Lesná Brno
JM liga přípravek, 29. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
5.12.
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Neděle 5. prosinec 2021, Start Lesná Brno
JM liga přípravek, 29. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
5.12.
Bulldogs Brno

leden 2022

TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Neděle 16. leden 2022, SH Kounicova Brno
JM liga přípravek, 36. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
16.1.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Blue
Neděle 16. leden 2022, SH Kounicova Brno
JM liga přípravek, 36. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
16.1.
K1 Florbal Židenice Girls
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Neděle 16. leden 2022, SH Kounicova Brno
JM liga přípravek, 36. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
16.1.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 29. leden 2022, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 39. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
29.1.
Hornets Brno ZŠ Horní black
Bulldogs Brno
Sobota 29. leden 2022, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 39. kolo
Bulldogs Brno
29.1.
K1 Florbal Židenice Girls
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 29. leden 2022, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 39. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
29.1.
K1 Florbal Židenice Girls
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 29. leden 2022, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 39. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
29.1.
K1 Florbal Židenice Black

únor 2022

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 19. únor 2022, ZŠ Horní
JM liga přípravek, 45. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
19.2.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
K1 Florbal Židenice Blue
Sobota 19. únor 2022, ZŠ Horní
JM liga přípravek, 45. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
19.2.
K1 Florbal Židenice Girls
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 19. únor 2022, ZŠ Horní
JM liga přípravek, 45. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
19.2.
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 19. únor 2022, ZŠ Horní
JM liga přípravek, 45. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
19.2.
FBŠ Hattrick Brno White

březen 2022

TROOPERS Black
Sobota 26. březen 2022, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 53. kolo
TROOPERS Black
26.3.
K1 Florbal Židenice Girls
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 26. březen 2022, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 53. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
26.3.
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 26. březen 2022, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 53. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
26.3.
K1 Florbal Židenice Girls
K1 Florbal Židenice Blue
Sobota 26. březen 2022, ZŠ Čejkovická
JM liga přípravek, 53. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
26.3.
K1 Florbal Židenice Blue

duben 2022

Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 23. duben 2022, SH Letovice
JM liga přípravek, 60. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
23.4.
Hornets Brno ZŠ Horní black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 23. duben 2022, SH Letovice
JM liga přípravek, 60. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
23.4.
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 23. duben 2022, SH Letovice
JM liga přípravek, 60. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
23.4.
K1 Florbal Židenice Girls
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 23. duben 2022, SH Letovice
JM liga přípravek, 60. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
23.4.
TJ SOKOL LETOVICE