Základní školy

říjen 2021

FBŠ Hattrick Brno kids
Neděle 10. říjen 2021, 8:30, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ
FBC GEPARDI BRNO
Neděle 10. říjen 2021, 9:30, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
FBC GEPARDI BRNO
TJ SOKOL LETOVICE
Neděle 10. říjen 2021, 9:50, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 23. říjen 2021, 9:40, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
23.10.
FBŠ Hattrick Brno White
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 23. říjen 2021, 10:20, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
23.10.
K1 Florbal Židenice ZŠ
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 23. říjen 2021, 11:20, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Black
23.10.
K1 Florbal Židenice ZŠ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 23. říjen 2021, 12:00, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
23.10.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

listopad 2021

Bulldogs Brno
Sobota 6. listopad 2021, 9:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
Bulldogs Brno
6.11.
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS Green
Sobota 6. listopad 2021, 10:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
6.11.
TROOPERS Green
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 6. listopad 2021, 11:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
6.11.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 6. listopad 2021, 12:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
6.11.
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS Green
Sobota 20. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
TROOPERS Green
20.11.
K1 Florbal Židenice ZŠ
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 20. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
20.11.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 20. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
FBC GEPARDI BRNO
20.11.
K1 Florbal Židenice ZŠ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 20. listopad 2021, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
20.11.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

prosinec 2021

TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 4. prosinec 2021, SH Letovice
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
4.12.
K1 Florbal Židenice ZŠ
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 4. prosinec 2021, SH Letovice
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
FBC GEPARDI BRNO
4.12.
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS Green
Sobota 4. prosinec 2021, SH Letovice
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
4.12.
TROOPERS Green

leden 2022

TROOPERS White
Neděle 16. leden 2022, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
16.1.
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno White
Neděle 16. leden 2022, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
16.1.
K1 Florbal Židenice ZŠ
FBŠ Hattrick Brno kids
Neděle 16. leden 2022, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
16.1.
K1 Florbal Židenice ZŠ
Bulldogs Brno
Neděle 16. leden 2022, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
16.1.
Bulldogs Brno
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 29. leden 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
29.1.
K1 Florbal Židenice ZŠ
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 29. leden 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
29.1.
FBC GEPARDI BRNO
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 29. leden 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
29.1.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
K1 Florbal Židenice Blue
Sobota 29. leden 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
29.1.
K1 Florbal Židenice ZŠ

únor 2022

TROOPERS Green
Sobota 19. únor 2022, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 48. kolo
TROOPERS Green
19.2.
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS Black
Sobota 19. únor 2022, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 48. kolo
TROOPERS Black
19.2.
K1 Florbal Židenice ZŠ
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 19. únor 2022, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 48. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
19.2.
TJ SOKOL LETOVICE
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 19. únor 2022, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 48. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
19.2.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

březen 2022

TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 26. březen 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 54. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
26.3.
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS White
Sobota 26. březen 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 54. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
26.3.
TROOPERS White
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 26. březen 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 54. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
26.3.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 26. březen 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 54. kolo
K1 Florbal Židenice Black
26.3.
K1 Florbal Židenice ZŠ

duben 2022

FBŠ Hattrick Brno Blue
Neděle 24. duben 2022, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 59. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
24.4.
FBŠ Hattrick Brno Blue
K1 Florbal Židenice Black
Neděle 24. duben 2022, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 59. kolo
K1 Florbal Židenice Black
24.4.
K1 Florbal Židenice ZŠ
K1 Florbal Židenice Blue
Neděle 24. duben 2022, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 59. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
24.4.
K1 Florbal Židenice ZŠ
FBŠ Hattrick Brno White
Neděle 24. duben 2022, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 59. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
24.4.
FBŠ Hattrick Brno White