Základní školy

říjen 2021

FBŠ Hattrick Brno kids
Neděle 10. října 2021, 8:30, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ
FBC GEPARDI BRNO
Neděle 10. října 2021, 9:30, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
FBC GEPARDI BRNO
TJ SOKOL LETOVICE
Neděle 10. října 2021, 9:50, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 23. října 2021, 9:40, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
FBŠ Hattrick Brno White
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 23. října 2021, 10:20, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 23. října 2021, 11:20, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Black
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 23. října 2021, 12:00, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

listopad 2021

Bulldogs Brno
Sobota 6. listopadu 2021, 9:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
Bulldogs Brno
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS Green
Sobota 6. listopadu 2021, 10:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
TROOPERS Green
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 6. listopadu 2021, 11:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 6. listopadu 2021, 12:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 20. listopadu 2021, 9:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
FBC GEPARDI BRNO
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 20. listopadu 2021, 10:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 20. listopadu 2021, 11:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TROOPERS Green
Sobota 20. listopadu 2021, 12:00, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
TROOPERS Green
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ

prosinec 2021

K1 Florbal Židenice Black
Sobota 4. prosince 2021, 9:20, SH Letovice
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Black
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 4. prosince 2021, 10:00, SH Letovice
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
TJ SOKOL LETOVICE
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 4. prosince 2021, 10:40, SH Letovice
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
FBC GEPARDI BRNO
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ
K1 Florbal Židenice Blue
Sobota 4. prosince 2021, 11:20, SH Letovice
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ

leden 2022

Bulldogs Brno
Neděle 16. ledna 2022, 9:00, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
Bulldogs Brno
FBŠ Hattrick Brno kids
Neděle 16. ledna 2022, 9:40, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ
FBŠ Hattrick Brno White
Neděle 16. ledna 2022, 10:40, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS White
Neděle 16. ledna 2022, 11:40, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
 
Odehráno
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Blue
Sobota 29. ledna 2022, 9:00, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
29.1.
K1 Florbal Židenice ZŠ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 29. ledna 2022, 10:00, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
29.1.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 29. ledna 2022, 11:00, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
29.1.
FBC GEPARDI BRNO
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 29. ledna 2022, 12:00, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
29.1.
K1 Florbal Židenice ZŠ

únor 2022

TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 19. února 2022, 9:20, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 48. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
19.2.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 19. února 2022, 10:20, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 48. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
19.2.
TJ SOKOL LETOVICE
TROOPERS Green
Sobota 19. února 2022, 11:00, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 48. kolo
TROOPERS Green
19.2.
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS Black
Sobota 19. února 2022, 11:40, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 48. kolo
TROOPERS Black
19.2.
K1 Florbal Židenice ZŠ

březen 2022

TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 26. března 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 54. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
26.3.
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS White
Sobota 26. března 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 54. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
26.3.
TROOPERS White
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 26. března 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 54. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
26.3.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 26. března 2022, ZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 54. kolo
K1 Florbal Židenice Black
26.3.
K1 Florbal Židenice ZŠ

duben 2022

FBŠ Hattrick Brno Blue
Neděle 24. dubna 2022, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 59. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
24.4.
FBŠ Hattrick Brno Blue
K1 Florbal Židenice Black
Neděle 24. dubna 2022, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 59. kolo
K1 Florbal Židenice Black
24.4.
K1 Florbal Židenice ZŠ
K1 Florbal Židenice Blue
Neděle 24. dubna 2022, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 59. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
24.4.
K1 Florbal Židenice ZŠ
FBŠ Hattrick Brno White
Neděle 24. dubna 2022, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 59. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠ
24.4.
FBŠ Hattrick Brno White