Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Elévky
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Elévky
Rychlá navigace
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Zápasy družstva Elévky 2020/2021
Filtr zápasů
Odehrané zápasy
Nadcházející
40
Odehrané
4
Vše
44
říjen 2020
TROOPERS Black
Sobota 3. října 2020, 8:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
TROOPERS Black
Odehráno
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 3. října 2020, 9:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
Odehráno
FBŠ Hattrick Brno kids
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 3. října 2020, 10:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
Odehráno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 3. října 2020, 11:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
Odehráno
K1 Florbal Židenice Girls