Elévky

říjen 2020

TROOPERS Black
Sobota 3. říjen 2020, 8:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
TROOPERS Black
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 3. říjen 2020, 9:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
 
Odehráno
FBŠ Hattrick Brno kids
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 3. říjen 2020, 10:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
 
Odehráno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 3. říjen 2020, 11:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Girls
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 17. říjen 2020, 8:30, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
17.10.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
K1 Florbal Židenice Red
Sobota 17. říjen 2020, 9:10, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Red
17.10.
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 17. říjen 2020, 10:10, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
17.10.
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 17. říjen 2020, 11:10, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
17.10.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 17. říjen 2020, 13:20, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
17.10.
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS Black
Sobota 17. říjen 2020, 14:00, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
TROOPERS Black
17.10.
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS GREEN
Sobota 17. říjen 2020, 14:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
17.10.
TROOPERS GREEN
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 17. říjen 2020, 15:20, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
17.10.
FBŠ Hattrick Brno kids

listopad 2020

Bulldogs Brno
Sobota 7. listopad 2020, 9:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
Bulldogs Brno
7.11.
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS Black
Sobota 7. listopad 2020, 10:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
7.11.
TROOPERS Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 7. listopad 2020, 11:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
7.11.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 7. listopad 2020, 12:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
7.11.
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS GREEN
Neděle 22. listopad 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
TROOPERS GREEN
22.11.
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno G
Neděle 22. listopad 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
22.11.
K1 Florbal Židenice Girls
TJ SOKOL LETOVICE
Neděle 22. listopad 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
22.11.
TJ SOKOL LETOVICE
K1 Florbal Židenice Red
Neděle 22. listopad 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
22.11.
K1 Florbal Židenice Red

prosinec 2020

FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
5.12.
FBŠ Hattrick Brno White
TROOPERS Black
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
TROOPERS Black
5.12.
K1 Florbal Židenice Girls
K1 Florbal Židenice Blue
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
5.12.
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno G
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
5.12.
K1 Florbal Židenice Girls

leden 2021

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
16.1.
K1 Florbal Židenice Girls
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
16.1.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Bulldogs Brno
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
16.1.
Bulldogs Brno
FBŠ Hattrick Brno G
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
16.1.
K1 Florbal Židenice Girls

únor 2021

FBŠ Hattrick Brno White
Neděle 14. únor 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 27. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
14.2.
FBŠ Hattrick Brno White
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Neděle 14. únor 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 27. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
14.2.
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS GREEN
Neděle 14. únor 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 27. kolo
TROOPERS GREEN
14.2.
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Neděle 14. únor 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 27. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
14.2.
Bulldogs Brno

březen 2021

FBŠ Hattrick Brno G
Neděle 14. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 31. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
14.3.
FBŠ Hattrick Brno G
TROOPERS White
Neděle 14. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 31. kolo
TROOPERS White
14.3.
K1 Florbal Židenice Girls
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Neděle 14. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 31. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
14.3.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBŠ Hattrick Brno Blue
Neděle 14. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 31. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
14.3.
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS GREEN
Neděle 28. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 36. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
28.3.
TROOPERS GREEN
FBŠ Hattrick Brno kids
Neděle 28. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 36. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
28.3.
FBŠ Hattrick Brno kids
FBŠ Hattrick Brno Blue
Neděle 28. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 36. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
28.3.
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Neděle 28. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 36. kolo
Bulldogs Brno
28.3.
K1 Florbal Židenice Girls

duben 2021

FBŠ Hattrick Brno G
Neděle 11. duben 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
11.4.
FBŠ Hattrick Brno G
K1 Florbal Židenice Red
Neděle 11. duben 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Red
11.4.
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS Black
Neděle 11. duben 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
TROOPERS Black
11.4.
K1 Florbal Židenice Girls
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Neděle 11. duben 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
11.4.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO