Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Základní školy
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Základní školy
Rychlá navigace
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Zápasy družstva Základní školy 2020/2021
Filtr zápasů
Nadcházející zápasy
Nadcházející
40
Odehrané
4
Vše
44
říjen 2020
TROOPERS White
Sobota 17. října 2020, 9:00, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Red
17.10.
sobota
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Girls
Sobota 17. října 2020, 9:10, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Red
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Sobota 17. října 2020, 9:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Bulldogs Brno
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 17. října 2020, 9:50, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 17. října 2020, 10:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 17. října 2020, 10:50, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 17. října 2020, 11:30, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Red
17.10.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 17. října 2020, 11:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Red
17.10.
sobota
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
listopad 2020
FBŠ Hattrick Brno G
Sobota 7. listopadu 2020, 9:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
7.11.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS GREEN
Sobota 7. listopadu 2020, 10:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Red
7.11.
sobota
TROOPERS GREEN
TROOPERS White
Sobota 7. listopadu 2020, 11:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Red
7.11.
sobota
TROOPERS White
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 7. listopadu 2020, 12:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7.11.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
TJ SOKOL LETOVICE
Neděle 22. listopadu 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice Red
22.11.
neděle
TJ SOKOL LETOVICE
TROOPERS GREEN
Neděle 22. listopadu 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice Red
22.11.
neděle
TROOPERS GREEN
FBŠ Hattrick Brno G
Neděle 22. listopadu 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
22.11.
neděle
K1 Florbal Židenice Red
K1 Florbal Židenice Girls
Neděle 22. listopadu 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
22.11.
neděle
K1 Florbal Židenice Red
prosinec 2020
TROOPERS GREEN
Sobota 5. prosince 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice Red
5.12.
sobota
TROOPERS GREEN
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 5. prosince 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
5.12.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 5. prosince 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
5.12.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 5. prosince 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice Red
5.12.
sobota
K1 Florbal Židenice Black
leden 2021
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 16. ledna 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
16.1.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 16. ledna 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
K1 Florbal Židenice Red
16.1.
sobota
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 16. ledna 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
K1 Florbal Židenice Red
16.1.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 16. ledna 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
16.1.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
únor 2021
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
K1 Florbal Židenice Red
13.2.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
13.2.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.2.
sobota
K1 Florbal Židenice Red
K1 Florbal Židenice Blue
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
K1 Florbal Židenice Red
13.2.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
březen 2021
Bulldogs Brno
Neděle 14. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
Bulldogs Brno
14.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS Black
Neděle 14. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
TROOPERS Black
14.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Red
TJ SOKOL LETOVICE
Neděle 14. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
K1 Florbal Židenice Red
14.3.
neděle
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hattrick Brno White
Neděle 14. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
K1 Florbal Židenice Red
14.3.
neděle
FBŠ Hattrick Brno White
Hornets Brno ZŠ Horní black
Neděle 28. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Red
28.3.
neděle
Hornets Brno ZŠ Horní black
K1 Florbal Židenice Blue
Neděle 28. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
28.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Red
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Neděle 28. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
28.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS Black
Neděle 28. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Red
28.3.
neděle
TROOPERS Black
duben 2021
K1 Florbal Židenice Girls
Neděle 11. dubna 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Red
11.4.
neděle
K1 Florbal Židenice Girls
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Neděle 11. dubna 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Red
11.4.
neděle
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBŠ Hattrick Brno G
Neděle 11. dubna 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
11.4.
neděle
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS Black
Neděle 11. dubna 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
TROOPERS Black
11.4.
neděle
K1 Florbal Židenice Red