Základní školy

říjen 2020

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 3. říjen 2020, 8:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 1. kolo
K1 Florbal Židenice Red
 
Odehráno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 3. říjen 2020, 9:10, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 1. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS White
Sobota 3. říjen 2020, 10:10, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 1. kolo
TROOPERS White
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Red
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 3. říjen 2020, 11:10, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 1. kolo
K1 Florbal Židenice Red
 
Odehráno
FBŠ Hattrick Brno White
TROOPERS White
Sobota 17. říjen 2020, 9:00, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Red
17.10.
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Girls
Sobota 17. říjen 2020, 9:10, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Red
17.10.
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Sobota 17. říjen 2020, 9:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Bulldogs Brno
17.10.
K1 Florbal Židenice Red
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 17. říjen 2020, 9:50, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
17.10.
K1 Florbal Židenice Red
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 17. říjen 2020, 10:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
17.10.
K1 Florbal Židenice Red
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 17. říjen 2020, 10:50, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
17.10.
K1 Florbal Židenice Red
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 17. říjen 2020, 11:30, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Red
17.10.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 17. říjen 2020, 11:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Red
17.10.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO

listopad 2020

FBŠ Hattrick Brno G
Sobota 7. listopad 2020, 9:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
7.11.
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS GREEN
Sobota 7. listopad 2020, 10:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Red
7.11.
TROOPERS GREEN
TROOPERS White
Sobota 7. listopad 2020, 11:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Red
7.11.
TROOPERS White
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 7. listopad 2020, 12:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7.11.
K1 Florbal Židenice Red
TJ SOKOL LETOVICE
Neděle 22. listopad 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice Red
22.11.
TJ SOKOL LETOVICE
TROOPERS GREEN
Neděle 22. listopad 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice Red
22.11.
TROOPERS GREEN
FBŠ Hattrick Brno G
Neděle 22. listopad 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
22.11.
K1 Florbal Židenice Red
K1 Florbal Židenice Girls
Neděle 22. listopad 2020, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
22.11.
K1 Florbal Židenice Red

prosinec 2020

TROOPERS GREEN
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice Red
5.12.
TROOPERS GREEN
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
FBŠ Hattrick Brno Blue
5.12.
K1 Florbal Židenice Red
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
5.12.
K1 Florbal Židenice Red
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice Red
5.12.
K1 Florbal Židenice Black

leden 2021

FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
16.1.
K1 Florbal Židenice Red
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
K1 Florbal Židenice Red
16.1.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
K1 Florbal Židenice Red
16.1.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 22. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
16.1.
K1 Florbal Židenice Red

únor 2021

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
K1 Florbal Židenice Red
13.2.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
13.2.
K1 Florbal Židenice Red
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.2.
K1 Florbal Židenice Red
K1 Florbal Židenice Blue
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
K1 Florbal Židenice Red
13.2.
K1 Florbal Židenice Blue

březen 2021

Bulldogs Brno
Neděle 14. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
Bulldogs Brno
14.3.
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS Black
Neděle 14. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
TROOPERS Black
14.3.
K1 Florbal Židenice Red
TJ SOKOL LETOVICE
Neděle 14. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
K1 Florbal Židenice Red
14.3.
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hattrick Brno White
Neděle 14. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
K1 Florbal Židenice Red
14.3.
FBŠ Hattrick Brno White
Hornets Brno ZŠ Horní black
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Red
28.3.
Hornets Brno ZŠ Horní black
K1 Florbal Židenice Blue
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
28.3.
K1 Florbal Židenice Red
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
28.3.
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS Black
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Red
28.3.
TROOPERS Black

duben 2021

K1 Florbal Židenice Girls
Neděle 11. duben 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Red
11.4.
K1 Florbal Židenice Girls
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Neděle 11. duben 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Red
11.4.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBŠ Hattrick Brno G
Neděle 11. duben 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
11.4.
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS Black
Neděle 11. duben 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 40. kolo
TROOPERS Black
11.4.
K1 Florbal Židenice Red