Přípravka

říjen 2020

Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 3. říjen 2020, 12:50, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 3. říjen 2020, 13:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 3. říjen 2020, 14:10, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
 
Odehráno
FBŠ Hattrick Brno Blue
FBŠ Hattrick Brno G
Sobota 3. říjen 2020, 14:50, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
 
Odehráno
FBŠ Hattrick Brno G
TROOPERS White
Sobota 17. říjen 2020, 9:00, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
17.10.
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 17. říjen 2020, 9:10, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
17.10.
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno
Sobota 17. říjen 2020, 9:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Bulldogs Brno
17.10.
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 17. říjen 2020, 9:50, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
17.10.
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 17. říjen 2020, 10:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
17.10.
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 17. říjen 2020, 10:50, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
17.10.
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 17. říjen 2020, 11:30, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
17.10.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 17. říjen 2020, 11:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
17.10.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO

listopad 2020

FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 7. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
7.11.
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 7. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
7.11.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 7. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
7.11.
Hornets Brno ZŠ Horní black
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 7. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
7.11.
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 21. listopad 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 14. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
21.11.
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 21. listopad 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 14. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
21.11.
K1 Florbal Židenice Blue
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 21. listopad 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
21.11.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 21. listopad 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
21.11.
FBŠ Hattrick Brno Blue

prosinec 2020

FBŠ Hattrick Brno G
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
5.12.
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
5.12.
FBŠ Hattrick Brno White
TROOPERS Black
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
5.12.
TROOPERS Black
K1 Florbal Židenice Girls
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
5.12.
K1 Florbal Židenice Blue

leden 2021

TROOPERS White
Sobota 16. leden 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 23. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
16.1.
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 16. leden 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 23. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
16.1.
FBŠ Hattrick Brno White
TROOPERS GREEN
Sobota 16. leden 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 23. kolo
TROOPERS GREEN
16.1.
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 16. leden 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 23. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
16.1.
K1 Florbal Židenice Blue

únor 2021

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.2.
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
13.2.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
13.2.
FBŠ Hattrick Brno kids
K1 Florbal Židenice Red
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
K1 Florbal Židenice Red
13.2.
K1 Florbal Židenice Blue

březen 2021

K1 Florbal Židenice Black
Neděle 14. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
K1 Florbal Židenice Black
14.3.
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 14. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
14.3.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Neděle 14. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
14.3.
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno kids
Neděle 14. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
14.3.
FBŠ Hattrick Brno kids
K1 Florbal Židenice Red
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
28.3.
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS Black
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
28.3.
TROOPERS Black
Hornets Brno ZŠ Horní black
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
28.3.
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
28.3.
K1 Florbal Židenice Blue

duben 2021

K1 Florbal Židenice Black
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
10.4.
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10.4.
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
10.4.
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
10.4.
FBŠ Hattrick Brno Blue