Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Přípravka
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Přípravka
Rychlá navigace
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Zápasy družstva Přípravka 2020/2021
Filtr zápasů
Přípravka Blue
Přípravka Black
Přípravka Blue
Stav utkání
Nadcházející
77
Odehrané
8
Vše
85
říjen 2020
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 3. října 2020, 12:50, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
Odehráno
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 3. října 2020, 13:30, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Odehráno
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 3. října 2020, 14:10, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
Odehráno
FBŠ Hattrick Brno Blue
FBŠ Hattrick Brno G
Sobota 3. října 2020, 14:50, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
Odehráno
FBŠ Hattrick Brno G
TROOPERS White
Sobota 17. října 2020, 9:00, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
17.10.
sobota
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 17. října 2020, 9:10, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno
Sobota 17. října 2020, 9:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Bulldogs Brno
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 17. října 2020, 9:50, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 17. října 2020, 10:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 17. října 2020, 10:50, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 17. října 2020, 11:30, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
17.10.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 17. října 2020, 11:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
17.10.
sobota
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
listopad 2020
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 7. listopadu 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
7.11.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 7. listopadu 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
7.11.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 7. listopadu 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
7.11.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní black
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 7. listopadu 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
7.11.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 21. listopadu 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 14. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
21.11.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 21. listopadu 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 14. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
21.11.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 21. listopadu 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
21.11.
sobota
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 21. listopadu 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
21.11.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Blue
prosinec 2020
FBŠ Hattrick Brno G
Sobota 5. prosince 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
FBŠ Hattrick Brno G
5.12.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 5. prosince 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
5.12.
sobota
FBŠ Hattrick Brno White
TROOPERS Black
Sobota 5. prosince 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
5.12.
sobota
TROOPERS Black
K1 Florbal Židenice Girls
Sobota 5. prosince 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice Girls
5.12.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
leden 2021
TROOPERS White
Sobota 16. ledna 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 23. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
16.1.
sobota
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 16. ledna 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 23. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
16.1.
sobota
FBŠ Hattrick Brno White
TROOPERS GREEN
Sobota 16. ledna 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 23. kolo
TROOPERS GREEN
16.1.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 16. ledna 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 23. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
16.1.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
únor 2021
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.2.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
13.2.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
13.2.
sobota
FBŠ Hattrick Brno kids
K1 Florbal Židenice Red
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
K1 Florbal Židenice Red
13.2.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
březen 2021
K1 Florbal Židenice Black
Neděle 14. března 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
K1 Florbal Židenice Black
14.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 14. března 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
14.3.
neděle
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Neděle 14. března 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
14.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno kids
Neděle 14. března 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
14.3.
neděle
FBŠ Hattrick Brno kids
K1 Florbal Židenice Red
Neděle 28. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
28.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Red
TROOPERS Black
Neděle 28. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
28.3.
neděle
TROOPERS Black
Hornets Brno ZŠ Horní black
Neděle 28. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
28.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Neděle 28. března 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
28.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Blue
duben 2021
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 10. dubna 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
10.4.
sobota
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 10. dubna 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10.4.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 10. dubna 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
10.4.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 10. dubna 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
10.4.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Blue