Přípravka

říjen 2020

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 17. říjen 2020, 8:30, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Black
17.10.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 17. říjen 2020, 10:10, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
17.10.
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 17. říjen 2020, 11:10, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice Black
17.10.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 17. říjen 2020, 13:20, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
17.10.
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS Black
Sobota 17. říjen 2020, 14:00, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
TROOPERS Black
17.10.
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS GREEN
Sobota 17. říjen 2020, 14:40, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice Black
17.10.
TROOPERS GREEN
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 17. říjen 2020, 15:20, Tělocvična Nebovidy
Jihomoravská liga přípravek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice Black
17.10.
FBŠ Hattrick Brno kids

listopad 2020

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 7. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 11. kolo
K1 Florbal Židenice Black
7.11.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 7. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 11. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
7.11.
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 7. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 11. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
7.11.
K1 Florbal Židenice Black
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 7. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga přípravek, 11. kolo
K1 Florbal Židenice Black
7.11.
TJ SOKOL LETOVICE
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 21. listopad 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
K1 Florbal Židenice Black
21.11.
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hattrick Brno kids
Sobota 21. listopad 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
21.11.
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hattrick Brno White
Sobota 21. listopad 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
FBŠ Hattrick Brno White
21.11.
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 21. listopad 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
K1 Florbal Židenice Black
21.11.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK

prosinec 2020

TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
5.12.
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS GREEN
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice Black
5.12.
TROOPERS GREEN
FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice Black
5.12.
FBŠ Hattrick Brno Blue
K1 Florbal Židenice Red
Sobota 5. prosinec 2020, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice Red
5.12.
K1 Florbal Židenice Black

leden 2021

FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 16. leden 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 24. kolo
K1 Florbal Židenice Black
16.1.
FBŠ Hattrick Brno Blue
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 16. leden 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 24. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
16.1.
K1 Florbal Židenice Black
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 16. leden 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 24. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
16.1.
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS Black
Sobota 16. leden 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 24. kolo
K1 Florbal Židenice Black
16.1.
TROOPERS Black

únor 2021

TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 26. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
13.2.
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 26. kolo
K1 Florbal Židenice Black
13.2.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 26. kolo
K1 Florbal Židenice Black
13.2.
Hornets Brno ZŠ Horní black
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga přípravek, 26. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
13.2.
K1 Florbal Židenice Black

březen 2021

Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Neděle 14. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
K1 Florbal Židenice Black
14.3.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hattrick Brno kids
Neděle 14. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
FBŠ Hattrick Brno kids
14.3.
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 14. březen 2021, Start Lesná Brno
Jihomoravská liga přípravek, 32. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
14.3.
K1 Florbal Židenice Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 33. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
28.3.
K1 Florbal Židenice Black
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 33. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
28.3.
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hattrick Brno G
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 33. kolo
K1 Florbal Židenice Black
28.3.
FBŠ Hattrick Brno G
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 28. březen 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga přípravek, 33. kolo
K1 Florbal Židenice Black
28.3.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

duben 2021

FBŠ Hattrick Brno Blue
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
K1 Florbal Židenice Black
10.4.
FBŠ Hattrick Brno Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
10.4.
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
K1 Florbal Židenice Black
10.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ