Elévové

září 2020

TROOPERS White
Neděle 27. září 2020, 9:25, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga elévů, 2. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
 
Odehráno
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno P
Neděle 27. září 2020, 10:40, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga elévů, 2. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
 
Odehráno
FBŠ Hattrick Brno P
Bulldogs Brno Orange
Neděle 27. září 2020, 11:30, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga elévů, 2. kolo
Bulldogs Brno Orange
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Blue
Bulldogs Brno
Neděle 27. září 2020, 12:20, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga elévů, 2. kolo
Bulldogs Brno
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Blue

říjen 2020

TROOPERS Black
Sobota 24. říjen 2020, 13:25, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 14. kolo
TROOPERS Black
24.10.
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sobota 24. říjen 2020, 14:15, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 14. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
24.10.
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 24. říjen 2020, 15:05, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
24.10.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
FBŠ Hattrick Brno P
Sobota 24. říjen 2020, 15:55, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
24.10.
FBŠ Hattrick Brno P

listopad 2020

Bulldogs Brno
Neděle 15. listopad 2020, ZŠ Slavkov
Jihomoravská liga elévů, 16. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
15.11.
Bulldogs Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Neděle 15. listopad 2020, ZŠ Slavkov
Jihomoravská liga elévů, 16. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
15.11.
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Neděle 15. listopad 2020, ZŠ Slavkov
Jihomoravská liga elévů, 16. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
15.11.
K1 Florbal Židenice Blue
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Neděle 15. listopad 2020, ZŠ Slavkov
Jihomoravská liga elévů, 16. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
15.11.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
K1 Florbal Židenice Black
Sobota 28. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga elévů, 24. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
28.11.
K1 Florbal Židenice Black
FBO Orel Boskovice
Sobota 28. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga elévů, 24. kolo
FBO Orel Boskovice
28.11.
K1 Florbal Židenice Blue
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 28. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga elévů, 24. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
28.11.
K1 Florbal Židenice Blue
FBK Atlas Blansko
Sobota 28. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga elévů, 24. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
28.11.
FBK Atlas Blansko

prosinec 2020

FBŠ Hattrick Brno
Neděle 13. prosinec 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 27. kolo
FBŠ Hattrick Brno
13.12.
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Neděle 13. prosinec 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 27. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
13.12.
K1 Florbal Židenice Blue
FBO Orel Boskovice
Neděle 13. prosinec 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 27. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
13.12.
FBO Orel Boskovice
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Neděle 13. prosinec 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 27. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
13.12.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO

leden 2021

TJ Hodonice ZŠ Tasovice
Sobota 9. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 30. kolo
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
9.1.
K1 Florbal Židenice Blue
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
Sobota 9. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 30. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
9.1.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
Bulldogs Brno Black
Sobota 9. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 30. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
9.1.
Bulldogs Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Sobota 9. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 30. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
9.1.
K1 Florbal Židenice Blue

únor 2021

FBK Atlas Blansko
Neděle 7. únor 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů, 41. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
7.2.
FBK Atlas Blansko
TROOPERS GREEN
Neděle 7. únor 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů, 41. kolo
TROOPERS GREEN
7.2.
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno Kids
Neděle 7. únor 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů, 41. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
7.2.
FBŠ Hattrick Brno Kids
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Neděle 7. únor 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů, 41. kolo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
7.2.
K1 Florbal Židenice Blue

březen 2021

TJ Hodonice ZŠ Tasovice
Sobota 6. březen 2021, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga elévů, 45. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
6.3.
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 6. březen 2021, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga elévů, 45. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
6.3.
K1 Florbal Židenice Blue
Bulldogs Brno Orange
Sobota 6. březen 2021, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga elévů, 45. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
6.3.
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno B
Sobota 6. březen 2021, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga elévů, 45. kolo
FBŠ Hattrick Brno B
6.3.
K1 Florbal Židenice Blue
TROOPERS Young Guns
Sobota 20. březen 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 49. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
20.3.
TROOPERS Young Guns
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sobota 20. březen 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 49. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
20.3.
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
Sobota 20. březen 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 49. kolo
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
20.3.
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 20. březen 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 49. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
20.3.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB

duben 2021

TROOPERS GREEN
Sobota 17. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů, 53. kolo
TROOPERS GREEN
17.4.
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sobota 17. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů, 53. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
17.4.
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno Kids
Sobota 17. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů, 53. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
17.4.
FBŠ Hattrick Brno Kids
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Sobota 17. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů, 53. kolo
K1 Florbal Židenice Blue
17.4.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY