Elévové

září 2020

TROOPERS Black
Neděle 27. září 2020, 9:25, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga elévů, 1. kolo
TROOPERS Black
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno Black
Neděle 27. září 2020, 10:15, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga elévů, 1. kolo
Bulldogs Brno Black
 
Odehráno
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hattrick Brno
Neděle 27. září 2020, 11:05, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga elévů, 1. kolo
K1 Florbal Židenice Black
 
Odehráno
FBŠ Hattrick Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Neděle 27. září 2020, 11:55, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga elévů, 1. kolo
K1 Florbal Židenice Black
 
Odehráno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

říjen 2020

TROOPERS White
Sobota 24. říjen 2020, 8:55, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 13. kolo
TROOPERS White
24.10.
K1 Florbal Židenice Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sobota 24. říjen 2020, 9:45, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 13. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
24.10.
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Sobota 24. říjen 2020, 10:35, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 13. kolo
K1 Florbal Židenice Black
24.10.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
FBŠ Hattrick Brno B
Sobota 24. říjen 2020, 11:25, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 13. kolo
K1 Florbal Židenice Black
24.10.
FBŠ Hattrick Brno B

listopad 2020

TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Neděle 15. listopad 2020, ZŠ Slavkov
Jihomoravská liga elévů, 15. kolo
K1 Florbal Židenice Black
15.11.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
Neděle 15. listopad 2020, ZŠ Slavkov
Jihomoravská liga elévů, 15. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
15.11.
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Neděle 15. listopad 2020, ZŠ Slavkov
Jihomoravská liga elévů, 15. kolo
K1 Florbal Židenice Black
15.11.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Neděle 15. listopad 2020, ZŠ Slavkov
Jihomoravská liga elévů, 15. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
15.11.
K1 Florbal Židenice Black
FBK Atlas Blansko
Sobota 28. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga elévů, 24. kolo
K1 Florbal Židenice Black
28.11.
FBK Atlas Blansko
FBO Orel Boskovice
Sobota 28. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga elévů, 24. kolo
K1 Florbal Židenice Black
28.11.
FBO Orel Boskovice
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 28. listopad 2020, SH Kunštát
Jihomoravská liga elévů, 24. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
28.11.
K1 Florbal Židenice Black

prosinec 2020

FBK Atlas Blansko
Neděle 13. prosinec 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 28. kolo
K1 Florbal Židenice Black
13.12.
FBK Atlas Blansko
FBŠ Hattrick Brno B
Neděle 13. prosinec 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 28. kolo
K1 Florbal Židenice Black
13.12.
FBŠ Hattrick Brno B
Hornets Brno ZŠ Horní black
Neděle 13. prosinec 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 28. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní black
13.12.
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Neděle 13. prosinec 2020, Tělocvična ZŠ Horní
Jihomoravská liga elévů, 28. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
13.12.
K1 Florbal Židenice Black

leden 2021

FBŠ Hattrick Brno Kids
Sobota 9. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 31. kolo
FBŠ Hattrick Brno Kids
9.1.
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 9. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 31. kolo
K1 Florbal Židenice Black
9.1.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 9. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 31. kolo
K1 Florbal Židenice Black
9.1.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Bulldogs Brno Orange
Sobota 9. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 31. kolo
Bulldogs Brno Orange
9.1.
K1 Florbal Židenice Black

únor 2021

FBŠ Hattrick Brno P
Neděle 7. únor 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Black
7.2.
FBŠ Hattrick Brno P
FBO Orel Boskovice
Neděle 7. únor 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
FBO Orel Boskovice
7.2.
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Neděle 7. únor 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
7.2.
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS Young Guns
Neděle 7. únor 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
K1 Florbal Židenice Black
7.2.
TROOPERS Young Guns

březen 2021

Bulldogs Brno Black
Sobota 6. březen 2021, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga elévů, 46. kolo
Bulldogs Brno Black
6.3.
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Sobota 6. březen 2021, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga elévů, 46. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
6.3.
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno
Sobota 6. březen 2021, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga elévů, 46. kolo
K1 Florbal Židenice Black
6.3.
Bulldogs Brno
FBŠ Hattrick Brno Kids
Sobota 6. březen 2021, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga elévů, 46. kolo
K1 Florbal Židenice Black
6.3.
FBŠ Hattrick Brno Kids
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 20. březen 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 48. kolo
TJ SOKOL LETOVICE
20.3.
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sobota 20. březen 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 48. kolo
K1 Florbal Židenice Black
20.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 20. březen 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 48. kolo
K1 Florbal Židenice Black
20.3.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Sobota 20. březen 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga elévů, 48. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
20.3.
K1 Florbal Židenice Black

duben 2021

TJ Hodonice ZŠ Tasovice
Sobota 17. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů, 52. kolo
K1 Florbal Židenice Black
17.4.
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sobota 17. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů, 52. kolo
K1 Florbal Židenice Black
17.4.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sobota 17. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů, 52. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
17.4.
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Sobota 17. duben 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga elévů, 52. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
17.4.
K1 Florbal Židenice Black