Mladší žáci

září 2020

TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 19. září 2020, 9:05, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 5. kolo
K1 Florbal Židenice Black
8:3
TJ SOKOL LETOVICE
TROOPERS Young Guns
Sobota 19. září 2020, 10:35, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 5. kolo
TROOPERS Young Guns
0:5
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 19. září 2020, 12:05, SH Kounicova Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 5. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
4:2
K1 Florbal Židenice Black

říjen 2020

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
Neděle 4. říjen 2020, 9:35, SH Rousínov
Jihomoravská liga mladších žáků, 9. kolo
K1 Florbal Židenice Black
4:4
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
TROOPERS Black
Neděle 4. říjen 2020, 11:05, SH Rousínov
Jihomoravská liga mladších žáků, 9. kolo
TROOPERS Black
10:1
K1 Florbal Židenice Black
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Neděle 4. říjen 2020, 12:35, SH Rousínov
Jihomoravská liga mladších žáků, 9. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
6:2
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno Black
Neděle 18. říjen 2020, 9:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Black
18.10.
Bulldogs Brno Black
Florbal Hodonín
Neděle 18. říjen 2020, 10:30, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 14. kolo
Florbal Hodonín
18.10.
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Neděle 18. říjen 2020, 12:35, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 14. kolo
K1 Florbal Židenice Black
18.10.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

listopad 2020

Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 7. listopad 2020, 13:00, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 24. kolo
K1 Florbal Židenice Black
7.11.
Hornets Brno ZŠ Horní
T.J. Sokol Břeclav
Sobota 7. listopad 2020, 14:30, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 24. kolo
T.J. Sokol Břeclav
7.11.
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno White
Sobota 7. listopad 2020, 16:35, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 24. kolo
K1 Florbal Židenice Black
7.11.
Bulldogs Brno White

prosinec 2020

FbC Aligators
Neděle 6. prosinec 2020, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Black
6.12.
FbC Aligators
FBŠ Hattrick Brno E
Neděle 6. prosinec 2020, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 34. kolo
K1 Florbal Židenice Black
6.12.
FBŠ Hattrick Brno E
Bulldogs Brno White
Neděle 6. prosinec 2020, SH SportPoint Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 34. kolo
Bulldogs Brno White
6.12.
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno Orange
Sobota 19. prosinec 2020, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga mladších žáků, 43. kolo
Bulldogs Brno Orange
19.12.
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sobota 19. prosinec 2020, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga mladších žáků, 43. kolo
K1 Florbal Židenice Black
19.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBC Valtice
Sobota 19. prosinec 2020, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga mladších žáků, 43. kolo
FBC Valtice
19.12.
K1 Florbal Židenice Black

leden 2021

FBC Dragons
Sobota 9. leden 2021, SH Rousínov
Jihomoravská liga mladších žáků, 50. kolo
K1 Florbal Židenice Black
9.1.
FBC Dragons
FBK Atlas Blansko
Sobota 9. leden 2021, SH Rousínov
Jihomoravská liga mladších žáků, 50. kolo
K1 Florbal Židenice Black
9.1.
FBK Atlas Blansko
TROOPERS White
Sobota 9. leden 2021, SH Rousínov
Jihomoravská liga mladších žáků, 50. kolo
TROOPERS White
9.1.
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hattrick Brno E
Neděle 17. leden 2021, TJ Tesla Lesná Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 59. kolo
FBŠ Hattrick Brno E
17.1.
K1 Florbal Židenice Black
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
Neděle 17. leden 2021, TJ Tesla Lesná Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 59. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
17.1.
K1 Florbal Židenice Black
FBO Orel Boskovice
Neděle 17. leden 2021, TJ Tesla Lesná Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 59. kolo
K1 Florbal Židenice Black
17.1.
FBO Orel Boskovice

únor 2021

FBC Valtice
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 61. kolo
K1 Florbal Židenice Black
13.2.
FBC Valtice
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 61. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
13.2.
K1 Florbal Židenice Black
TJ SOKOL LETOVICE
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Jihomoravská liga mladších žáků, 61. kolo
K1 Florbal Židenice Black
13.2.
TJ SOKOL LETOVICE

březen 2021

TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sobota 27. březen 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga mladších žáků, 80. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
27.3.
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sobota 27. březen 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga mladších žáků, 80. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
27.3.
K1 Florbal Židenice Black
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 27. březen 2021, SH TJ Znojmo
Jihomoravská liga mladších žáků, 80. kolo
K1 Florbal Židenice Black
27.3.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO

duben 2021

Florbal Hodonín
Neděle 11. duben 2021, SOU Kyjov
Jihomoravská liga mladších žáků, 83. kolo
Florbal Hodonín
11.4.
K1 Florbal Židenice Black
FBC Dragons
Neděle 11. duben 2021, SOU Kyjov
Jihomoravská liga mladších žáků, 83. kolo
K1 Florbal Židenice Black
11.4.
FBC Dragons
Bulldogs Brno Orange
Neděle 11. duben 2021, SOU Kyjov
Jihomoravská liga mladších žáků, 83. kolo
Bulldogs Brno Orange
11.4.
K1 Florbal Židenice Black
FBO Orel Boskovice
Neděle 25. duben 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga mladších žáků, 91. kolo
K1 Florbal Židenice Black
25.4.
FBO Orel Boskovice
FBŠ Hattrick Brno B
Neděle 25. duben 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga mladších žáků, 91. kolo
K1 Florbal Židenice Black
25.4.
FBŠ Hattrick Brno B
TROOPERS Young Guns
Neděle 25. duben 2021, SH Tuřany
Jihomoravská liga mladších žáků, 91. kolo
TROOPERS Young Guns
25.4.
K1 Florbal Židenice Black