Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Starší žáci
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Starší žáci
Rychlá navigace
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Starší žáci 2020/2021
Filtr zápasů
Starší žáci B
Starší žáci
Starší žáci B
Stav utkání
Nadcházející
18
Odehrané
4
Vše
22
září 2020
Bulldogs Brno B
Sobota 26. září 2020, 10:10, SPŠ Jedovnice
Přebor starších žáků, 1. kolo
K1 Florbal Židenice B
0
:
11
Bulldogs Brno B
on-line
statistiky
detail
FBO Orel Boskovice
Sobota 26. září 2020, 12:30, SPŠ Jedovnice
Přebor starších žáků, 1. kolo
FBO Orel Boskovice
7
:
1
K1 Florbal Židenice B
on-line
statistiky
detail
říjen 2020
FBC SLAVKOV
Sobota 10. října 2020, 10:10, SH Rousínov
Přebor starších žáků, 4. kolo
FBC SLAVKOV
3
:
5
K1 Florbal Židenice B
on-line
statistiky
detail
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
Sobota 10. října 2020, 12:30, SH Rousínov
Přebor starších žáků, 4. kolo
K1 Florbal Židenice B
1
:
14
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
on-line
statistiky
detail
Florbal Kuřim
Neděle 25. října 2020, 9:00, EZŠ Čejkovická
Přebor starších žáků, 6. kolo
K1 Florbal Židenice B
25.10.
neděle
Florbal Kuřim
on-line
detail
TROOPERS Young Guns
Neděle 25. října 2020, 12:30, EZŠ Čejkovická
Přebor starších žáků, 6. kolo
TROOPERS Young Guns
25.10.
neděle
K1 Florbal Židenice B
on-line
detail
listopad 2020
FBŠ Hattrick Brno B
Neděle 15. listopadu 2020, SH Maloměřice
Přebor starších žáků, 8. kolo
K1 Florbal Židenice B
15.11.
neděle
FBŠ Hattrick Brno B
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Neděle 15. listopadu 2020, SH Maloměřice
Přebor starších žáků, 8. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
15.11.
neděle
K1 Florbal Židenice B
FBO Orel Boskovice
Neděle 29. listopadu 2020, SH Letovice
Přebor starších žáků, 10. kolo
K1 Florbal Židenice B
29.11.
neděle
FBO Orel Boskovice
Bulldogs Brno B
Neděle 29. listopadu 2020, SH Letovice
Přebor starších žáků, 10. kolo
Bulldogs Brno B
29.11.
neděle
K1 Florbal Židenice B
prosinec 2020
FBŠ Hattrick Brno B
Sobota 12. prosince 2020, EZŠ Čejkovická
Přebor starších žáků, 11. kolo
FBŠ Hattrick Brno B
12.12.
sobota
K1 Florbal Židenice B
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sobota 12. prosince 2020, EZŠ Čejkovická
Přebor starších žáků, 11. kolo
K1 Florbal Židenice B
12.12.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
leden 2021
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
Neděle 10. ledna 2021, TJ ČKD Blansko
Přebor starších žáků, 14. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
10.1.
neděle
K1 Florbal Židenice B
FBK Atlas Blansko
Neděle 10. ledna 2021, TJ ČKD Blansko
Přebor starších žáků, 14. kolo
FBK Atlas Blansko
10.1.
neděle
K1 Florbal Židenice B
únor 2021
TJ Sokol Brno - Husovice
Sobota 6. února 2021, SH Kuřim
Přebor starších žáků, 18. kolo
TJ Sokol Brno - Husovice
6.2.
sobota
K1 Florbal Židenice B
FBK Atlas Blansko
Sobota 6. února 2021, SH Kuřim
Přebor starších žáků, 18. kolo
K1 Florbal Židenice B
6.2.
sobota
FBK Atlas Blansko
březen 2021
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 6. března 2021, VUT CESA Brno 1
Přebor starších žáků, 20. kolo
K1 Florbal Židenice B
6.3.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Florbal Kuřim
Sobota 6. března 2021, VUT CESA Brno 1
Přebor starších žáků, 20. kolo
Florbal Kuřim
6.3.
sobota
K1 Florbal Židenice B
FBC SLAVKOV
Sobota 20. března 2021, SH Tuřany
Přebor starších žáků, 21. kolo
K1 Florbal Židenice B
20.3.
sobota
FBC SLAVKOV
TROOPERS Young Guns
Sobota 20. března 2021, SH Tuřany
Přebor starších žáků, 21. kolo
K1 Florbal Židenice B
20.3.
sobota
TROOPERS Young Guns
duben 2021
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Neděle 18. dubna 2021, SH ZŠ Slavkov
Přebor starších žáků, 23. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
18.4.
neděle
K1 Florbal Židenice B
TJ Sokol Brno - Husovice
Neděle 18. dubna 2021, SH ZŠ Slavkov
Přebor starších žáků, 23. kolo
K1 Florbal Židenice B
18.4.
neděle
TJ Sokol Brno - Husovice