Junioři

říjen 2020

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 24. říjen 2020, 9:00, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
24.10.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
FRC Mikulov
Sobota 24. říjen 2020, 12:00, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů, 5. kolo
FRC Mikulov
24.10.
K1 Florbal Židenice

listopad 2020

FbC Pohořelice
Neděle 15. listopad 2020, TJ ČKD Blansko
2. liga juniorů, 7. kolo
FbC Pohořelice
15.11.
K1 Florbal Židenice
Hornets Brno ZŠ Horní
Neděle 15. listopad 2020, TJ ČKD Blansko
2. liga juniorů, 7. kolo
K1 Florbal Židenice
15.11.
Hornets Brno ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 29. listopad 2020, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů, 10. kolo
K1 Florbal Židenice
29.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS
Neděle 29. listopad 2020, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů, 10. kolo
TROOPERS
29.11.
K1 Florbal Židenice

prosinec 2020

FRC Mikulov
Sobota 12. prosinec 2020, SH Křenovice
2. liga juniorů, 12. kolo
FRC Mikulov
12.12.
K1 Florbal Židenice
FbC Aligators U18
Sobota 12. prosinec 2020, SH Křenovice
2. liga juniorů, 12. kolo
K1 Florbal Židenice
12.12.
FbC Aligators U18

leden 2021

TROOPERS
Sobota 9. leden 2021, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů, 14. kolo
K1 Florbal Židenice
9.1.
TROOPERS
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 9. leden 2021, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů, 14. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
9.1.
K1 Florbal Židenice
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 23. leden 2021, TJ ČKD Blansko
2. liga juniorů, 15. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
23.1.
K1 Florbal Židenice
FBK Atlas Blansko
Sobota 23. leden 2021, TJ ČKD Blansko
2. liga juniorů, 15. kolo
K1 Florbal Židenice
23.1.
FBK Atlas Blansko

únor 2021

Hornets Brno ZŠ Horní
Neděle 7. únor 2021, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů, 17. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní
7.2.
K1 Florbal Židenice
FbC Aligators U18
Neděle 7. únor 2021, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů, 17. kolo
K1 Florbal Židenice
7.2.
FbC Aligators U18

březen 2021

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 6. březen 2021, SH Tuřany
2. liga juniorů, 19. kolo
K1 Florbal Židenice
6.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 6. březen 2021, SH Tuřany
2. liga juniorů, 19. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
6.3.
K1 Florbal Židenice
FBK Atlas Blansko
Sobota 20. březen 2021, SH Pohořelice
2. liga juniorů, 22. kolo
K1 Florbal Židenice
20.3.
FBK Atlas Blansko
FbC Pohořelice
Sobota 20. březen 2021, SH Pohořelice
2. liga juniorů, 22. kolo
FbC Pohořelice
20.3.
K1 Florbal Židenice

duben 2021

FRC Mikulov
Neděle 11. duben 2021, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů, 24. kolo
K1 Florbal Židenice
11.4.
FRC Mikulov
FbC Aligators U18
Neděle 11. duben 2021, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů, 24. kolo
FbC Aligators U18
11.4.
K1 Florbal Židenice