Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Juniorky
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Juniorky
Rychlá navigace
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Juniorky 2020/2021
Filtr zápasů
Stav utkání
Nadcházející
18
Odehrané
4
Vše
22
září 2020
TJ Jablonné nad Orlicí
Sobota 19. září 2020, 14:00, Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
1. liga juniorek, 1. kolo
TJ Jablonné nad Orlicí
1
:
7
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
reportáž
FBS Olomouc
Neděle 20. září 2020, 12:00, SH Čajkaréna Olomouc
1. liga juniorek, 2. kolo
FBS Olomouc
7
:
5
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
reportáž
říjen 2020
Sklo Bohemia Světlá n/S
Sobota 3. října 2020, 15:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
9
:
0
Sklo Bohemia Světlá n/S
on-line
statistiky
detail
reportáž
FbŠ Bohemians
Neděle 4. října 2020, 15:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 4. kolo
K1 Florbal Židenice
5
:
6
po nájezdech
FbŠ Bohemians
on-line
statistiky
detail
reportáž
PSN Tatran Střešovice
Sobota 17. října 2020, 20:00, STODOLA Aréna Střešovice
1. liga juniorek, 5. kolo
PSN Tatran Střešovice
17.10.
sobota
K1 Florbal Židenice
BLACK ANGELS
Neděle 18. října 2020, 17:00, SH Čakovice
1. liga juniorek, 6. kolo
BLACK ANGELS
18.10.
neděle
K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno
Sobota 31. října 2020, SH SportPoint Brno
1. liga juniorek, 7. kolo
Bulldogs Brno
31.10.
sobota
K1 Florbal Židenice
listopad 2020
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 7. listopadu 2020, 15:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 8. kolo
K1 Florbal Židenice
7.11.
sobota
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP OSTRAVA
Neděle 8. listopadu 2020, 11:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice
8.11.
neděle
FBC ČPP OSTRAVA
Florbalová akademie MB
Sobota 21. listopadu 2020, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice
21.11.
sobota
Florbalová akademie MB
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Neděle 22. listopadu 2020, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 11. kolo
K1 Florbal Židenice
22.11.
neděle
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
prosinec 2020
Panthers Praha
Sobota 5. prosince 2020, SH ZŠ Rudná
1. liga juniorek, 12. kolo
Panthers Praha
5.12.
sobota
K1 Florbal Židenice
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Neděle 6. prosince 2020, SH Jižní Město
1. liga juniorek, 13. kolo
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
6.12.
neděle
K1 Florbal Židenice
FBŠ SLAVIA Plzeň
Sobota 19. prosince 2020, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 14. kolo
K1 Florbal Židenice
19.12.
sobota
FBŠ SLAVIA Plzeň
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Neděle 20. prosince 2020, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 15. kolo
K1 Florbal Židenice
20.12.
neděle
SK BIVOJKY LITVÍNOV
leden 2021
TJ Jablonné nad Orlicí
Sobota 9. ledna 2021, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice
9.1.
sobota
TJ Jablonné nad Orlicí
FBS Olomouc
Neděle 10. ledna 2021, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 17. kolo
K1 Florbal Židenice
10.1.
neděle
FBS Olomouc
Bulldogs Brno
Neděle 24. ledna 2021, MSH Vodova Brno
1. liga juniorek, 18. kolo
K1 Florbal Židenice
24.1.
neděle
Bulldogs Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 30. ledna 2021, SC Dubina Ostrava
1. liga juniorek, 19. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
30.1.
sobota
K1 Florbal Židenice
FBC ČPP OSTRAVA
Neděle 31. ledna 2021, ČPP Aréna Ostrava
1. liga juniorek, 20. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
31.1.
neděle
K1 Florbal Židenice
únor 2021
Sklo Bohemia Světlá n/S
Sobota 20. února 2021, SH Světlá nad Sázavou
1. liga juniorek, 21. kolo
Sklo Bohemia Světlá n/S
20.2.
sobota
K1 Florbal Židenice
FbŠ Bohemians
Neděle 21. února 2021, SH Dolní Břežany
1. liga juniorek, 22. kolo
FbŠ Bohemians
21.2.
neděle
K1 Florbal Židenice