Dorostenci U17

září 2022

Aligators U16
Sobota 24. září 2022, 9:00, TJ ČKD Blansko
2. liga dorostenců - skupina 6, 2. kolo
Aligators U16
8:5
K1 Florbal Židenice
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Sobota 24. září 2022, 13:30, TJ ČKD Blansko
2. liga dorostenců - skupina 6, 2. kolo
K1 Florbal Židenice
2:6
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

říjen 2022

Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 8. října 2022, 10:30, SC Želva Dubňany
2. liga dorostenců - skupina 6, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
2:4
Hornets Brno ZŠ Horní
FBK Atlas Blansko
Sobota 8. října 2022, 15:00, SC Želva Dubňany
2. liga dorostenců - skupina 6, 5. kolo
FBK Atlas Blansko
5:4
K1 Florbal Židenice
FBK Atlas Blansko
Sobota 22. října 2022, 10:30, SH Lužice
2. liga dorostenců - skupina 6, 9. kolo
K1 Florbal Židenice
6:7
FBK Atlas Blansko
Bulldogs Brno Black
Sobota 22. října 2022, 15:00, SH Lužice
2. liga dorostenců - skupina 6, 9. kolo
Bulldogs Brno Black
5:6
po nájezdech
K1 Florbal Židenice

listopad 2022

T.J. Sokol Břeclav
Sobota 19. listopadu 2022, 10:30, SOU Kyjov
2. liga dorostenců - skupina 6, 12. kolo
K1 Florbal Židenice
11:4
T.J. Sokol Břeclav
Florbal Hodonín
Sobota 19. listopadu 2022, 13:30, SOU Kyjov
2. liga dorostenců - skupina 6, 12. kolo
Florbal Hodonín
10:2
K1 Florbal Židenice

prosinec 2022

Bulldogs Brno Black
Sobota 3. prosince 2022, 9:00, SH SportPoint Brno
2. liga dorostenců - skupina 6, 15. kolo
Bulldogs Brno Black
6:5
po nájezdech
K1 Florbal Židenice
TROOPERS Black
Sobota 3. prosince 2022, 12:00, SH SportPoint Brno
2. liga dorostenců - skupina 6, 15. kolo
K1 Florbal Židenice
4:5
po nájezdech
TROOPERS Black
F.A.T.R. Dubňany
Sobota 17. prosince 2022, 10:30, SH SportPoint Brno
2. liga dorostenců - skupina 6, 18. kolo
F.A.T.R. Dubňany
2:4
K1 Florbal Židenice
T.J. Sokol Břeclav
Sobota 17. prosince 2022, 15:00, SH SportPoint Brno
2. liga dorostenců - skupina 6, 18. kolo
K1 Florbal Židenice
11:2
T.J. Sokol Břeclav

leden 2023

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Neděle 15. ledna 2023, 9:00, VUT CESA Brno 2
2. liga dorostenců - skupina 6, 20. kolo
K1 Florbal Židenice
4:3
po nájezdech
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
FBC Dragons
Neděle 15. ledna 2023, 13:30, VUT CESA Brno 2
2. liga dorostenců - skupina 6, 20. kolo
FBC Dragons
3:2
K1 Florbal Židenice
TROOPERS Black
Sobota 28. ledna 2023, 9:00, VUT CESA Brno 1
2. liga dorostenců - skupina 6, 23. kolo
TROOPERS Black
4:8
K1 Florbal Židenice
Aligators U16
Sobota 28. ledna 2023, 13:30, VUT CESA Brno 1
2. liga dorostenců - skupina 6, 23. kolo
K1 Florbal Židenice
1:3
Aligators U16

únor 2023

TROOPERS Black
Sobota 11. února 2023, 9:00, SH Tuřany
2. liga dorostenců - skupina 6, 27. kolo
TROOPERS Black
11.2.
K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno Black
Sobota 11. února 2023, 12:00, SH Tuřany
2. liga dorostenců - skupina 6, 27. kolo
K1 Florbal Židenice
11.2.
Bulldogs Brno Black
T.J. Sokol Břeclav
Sobota 25. února 2023, 10:30, SH Tuřany
2. liga dorostenců - skupina 6, 30. kolo
T.J. Sokol Břeclav
25.2.
K1 Florbal Židenice
F.A.T.R. Dubňany
Sobota 25. února 2023, 15:00, SH Tuřany
2. liga dorostenců - skupina 6, 30. kolo
K1 Florbal Židenice
25.2.
F.A.T.R. Dubňany