Junioři U19 A

září 2022

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 18. září 2022, 9:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:5
K1 Florbal Židenice
PANTHERS OTROKOVICE
Neděle 18. září 2022, 12:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo
K1 Florbal Židenice
7:3
PANTHERS OTROKOVICE

říjen 2022

TROOPERS
Sobota 1. října 2022, 11:30, SOU Kyjov
2. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo
TROOPERS
4:6
K1 Florbal Židenice
FBC Dragons
Sobota 1. října 2022, 14:30, SOU Kyjov
2. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo
K1 Florbal Židenice
4:7
FBC Dragons
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 15. října 2022, 9:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
2. liga juniorů - skupina 6, 7. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
3:4
K1 Florbal Židenice
FBŠ Hattrick Brno B
Sobota 15. října 2022, 12:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
2. liga juniorů - skupina 6, 7. kolo
K1 Florbal Židenice
13:2
FBŠ Hattrick Brno B
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 29. října 2022, 10:30, SH Štěrkoviště Otrokovice
2. liga juniorů - skupina 6, 10. kolo
FBC GEPARDI BRNO
4:6
K1 Florbal Židenice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 29. října 2022, 15:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
2. liga juniorů - skupina 6, 10. kolo
K1 Florbal Židenice
1:6
TJ Znojmo LAUFEN CZ

listopad 2022

FBC Dragons
Sobota 12. listopadu 2022, 9:00, VUT CESA Brno 2
2. liga juniorů - skupina 6, 13. kolo
K1 Florbal Židenice
5:8
FBC Dragons
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 12. listopadu 2022, 13:30, VUT CESA Brno 2
2. liga juniorů - skupina 6, 13. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
4:8
K1 Florbal Židenice
TROOPERS
Neděle 27. listopadu 2022, 9:00, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů - skupina 6, 16. kolo
TROOPERS
7:6
po nájezdech
K1 Florbal Židenice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 27. listopadu 2022, 13:30, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů - skupina 6, 16. kolo
K1 Florbal Židenice
2:9
TJ Znojmo LAUFEN CZ

prosinec 2022

FBK Atlas Blansko
Neděle 11. prosince 2022, 12:00, SH Tuřany
2. liga juniorů - skupina 6, 19. kolo
FBK Atlas Blansko
4:5
K1 Florbal Židenice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 11. prosince 2022, 15:00, SH Tuřany
2. liga juniorů - skupina 6, 19. kolo
K1 Florbal Židenice
4:7
TJ Znojmo LAUFEN CZ
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Neděle 18. prosince 2022, 17:30, SC Želva Dubňany
2. liga juniorů - skupina 6, 22. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
4:2
K1 Florbal Židenice

leden 2023

TROOPERS
Úterý 10. ledna 2023, 19:00, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů - skupina 6, 22. kolo
K1 Florbal Židenice
6:5
TROOPERS
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 21. ledna 2023, 9:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 25. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
11:2
K1 Florbal Židenice
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 21. ledna 2023, 12:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 25. kolo
K1 Florbal Židenice
2:4
FBC GEPARDI BRNO

únor 2023

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Neděle 5. února 2023, 10:30, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 28. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
2:4
K1 Florbal Židenice
Florbal Vsetín
Neděle 5. února 2023, 15:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 28. kolo
K1 Florbal Židenice
9:4
Florbal Vsetín