Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Junioři U19 A
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Tábory a soustředění
Sociální fond
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
Vize
Vize
Koncepce
Skills
Brankáři
Zdraví hráčů
Klub
Historie
Hodnoty
Kontakty
Haly
Tréninky
Příspěvky a klubové výhody
Tábory a soustředění
Projekty
Sociální fond
Brigády a praxe
Zdravotní prohlídky
Ke stažení
Ženy
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Změny v kádru
Muži
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mládež
Juniorky + dorostenky
(2005-2008)
Junioři + dorostenci
(2005-2008)
Starší žákyně + mladší žákyně
(2009-2012)
Starší žáci A + mladší žáci A
(2009-2012)
Dorost B + žáci B
(2009-2012)
Elévky
(2013-2014)
Elévové
(2013-2014)
Přípravka
(2015-2016)
Minipřípravka
(2017 a mladší)
Partneři
Generální partner
Dotační partneři
Hlavní partneři klubu
Partneři Sociálního fondu
Partneři klubu
Partneři ČEZ Extraligy
Staňte se naším partnerem
Partnerské aktivity
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
Multimedia
Fanklub
Maskot
Nábor
Nábory
Kroužky
Jak se přihlásit do klubu
Články
Junioři U19 A
Rychlá navigace
Aktuality
Články
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Zápasy družstva Junioři U19 A 2022/2023
září 2022
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 18. září 2022, 9:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4
:
5
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
reportáž
PANTHERS OTROKOVICE
Neděle 18. září 2022, 12:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo
K1 Florbal Židenice
7
:
3
PANTHERS OTROKOVICE
on-line
statistiky
detail
reportáž
říjen 2022
TROOPERS
Sobota 1. října 2022, 11:30, SOU Kyjov
2. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo
TROOPERS
4
:
6
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
reportáž
FBC Dragons
Sobota 1. října 2022, 14:30, SOU Kyjov
2. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo
K1 Florbal Židenice
4
:
7
FBC Dragons
on-line
statistiky
detail
reportáž
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 15. října 2022, 9:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
2. liga juniorů - skupina 6, 7. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
3
:
4
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
FBŠ Hattrick Brno B
Sobota 15. října 2022, 12:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
2. liga juniorů - skupina 6, 7. kolo
K1 Florbal Židenice
13
:
2
FBŠ Hattrick Brno B
on-line
statistiky
detail
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 29. října 2022, 10:30, SH Štěrkoviště Otrokovice
2. liga juniorů - skupina 6, 10. kolo
FBC GEPARDI BRNO
4
:
6
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
reportáž
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 29. října 2022, 15:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
2. liga juniorů - skupina 6, 10. kolo
K1 Florbal Židenice
1
:
6
TJ Znojmo LAUFEN CZ
on-line
statistiky
detail
reportáž
listopad 2022
FBC Dragons
Sobota 12. listopadu 2022, 9:00, VUT CESA Brno 2
2. liga juniorů - skupina 6, 13. kolo
K1 Florbal Židenice
5
:
8
FBC Dragons
on-line
statistiky
detail
reportáž
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 12. listopadu 2022, 13:30, VUT CESA Brno 2
2. liga juniorů - skupina 6, 13. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
4
:
8
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
reportáž
TROOPERS
Neděle 27. listopadu 2022, 9:00, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů - skupina 6, 16. kolo
TROOPERS
7
:
6
po nájezdech
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
reportáž
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 27. listopadu 2022, 13:30, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů - skupina 6, 16. kolo
K1 Florbal Židenice
2
:
9
TJ Znojmo LAUFEN CZ
on-line
statistiky
detail
reportáž
prosinec 2022
FBK Atlas Blansko
Neděle 11. prosince 2022, 12:00, SH Tuřany
2. liga juniorů - skupina 6, 19. kolo
FBK Atlas Blansko
4
:
5
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 11. prosince 2022, 15:00, SH Tuřany
2. liga juniorů - skupina 6, 19. kolo
K1 Florbal Židenice
4
:
7
TJ Znojmo LAUFEN CZ
on-line
statistiky
detail
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Neděle 18. prosince 2022, 17:30, SC Želva Dubňany
2. liga juniorů - skupina 6, 22. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
4
:
2
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
leden 2023
TROOPERS
Úterý 10. ledna 2023, 19:00, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorů - skupina 6, 22. kolo
K1 Florbal Židenice
6
:
5
TROOPERS
on-line
statistiky
detail
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 21. ledna 2023, 9:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 25. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
11
:
2
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
FBC GEPARDI BRNO
Sobota 21. ledna 2023, 12:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 25. kolo
K1 Florbal Židenice
2
:
4
FBC GEPARDI BRNO
on-line
statistiky
detail
únor 2023
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Neděle 5. února 2023, 10:30, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 28. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
2
:
4
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
Florbal Vsetín
Neděle 5. února 2023, 15:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 28. kolo
K1 Florbal Židenice
9
:
4
Florbal Vsetín
on-line
statistiky
detail
březen 2023
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Sobota 4. března 2023, 13:00, SOU Kyjov
2. liga juniorů - skupina 6, 31. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
4
:
5
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
TROOPERS
Sobota 4. března 2023, 16:00, SOU Kyjov
2. liga juniorů - skupina 6, 31. kolo
K1 Florbal Židenice
7
:
2
TROOPERS
on-line
statistiky
detail
duben 2023
FBC Dragons
Sobota 1. dubna 2023, 10:00, SOU Kyjov
2. liga juniorů - skupina 6, 34. kolo
K1 Florbal Židenice
7
:
9
FBC Dragons
on-line
statistiky
detail
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 1. dubna 2023, 13:00, SOU Kyjov
2. liga juniorů - skupina 6, 34. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10
:
4
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Sobota 22. dubna 2023, 15:30, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo
K1 Florbal Židenice
4
:
10
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
on-line
statistiky
detail
reportáž
TROOPERS
Sobota 22. dubna 2023, 18:00, SH TJ Znojmo
2. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo
TROOPERS
3
:
2
K1 Florbal Židenice
on-line
statistiky
detail
reportáž