Dorostenky GU17

září 2022

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 17. září 2022, 13:20, SH Křenovice
1. liga dorostenek - skupina 6, 1. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
2:4
K1 Florbal Židenice
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Sobota 17. září 2022, 15:40, SH Křenovice
1. liga dorostenek - skupina 6, 1. kolo
K1 Florbal Židenice
6:2
FBŠ Hummel Hattrick Brno

říjen 2022

Bulldogs Brno
Neděle 2. října 2022, 10:10, SH SPŠ Zlín
1. liga dorostenek - skupina 6, 2. kolo
Bulldogs Brno
5:1
K1 Florbal Židenice
FBC Dragons
Neděle 2. října 2022, 13:40, SH SPŠ Zlín
1. liga dorostenek - skupina 6, 2. kolo
K1 Florbal Židenice
1:2
FBC Dragons
Zlín Lions
Neděle 23. října 2022, 12:30, SH SportPoint Brno
1. liga dorostenek - skupina 6, 4. kolo
Zlín Lions
3:1
K1 Florbal Židenice
Aligators
Neděle 23. října 2022, 14:50, SH SportPoint Brno
1. liga dorostenek - skupina 6, 4. kolo
K1 Florbal Židenice
2:3
Aligators

listopad 2022

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 13. listopadu 2022, 9:00, SH TJ Znojmo
1. liga dorostenek - skupina 6, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
3:6
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Neděle 13. listopadu 2022, 11:20, SH TJ Znojmo
1. liga dorostenek - skupina 6, 5. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno
6:4
K1 Florbal Židenice
FBC Dragons
Neděle 27. listopadu 2022, 10:00, SOU Kyjov
1. liga dorostenek - skupina 6, 6. kolo
FBC Dragons
4:3
K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno
Neděle 27. listopadu 2022, 12:20, SOU Kyjov
1. liga dorostenek - skupina 6, 6. kolo
K1 Florbal Židenice
3:4
Bulldogs Brno

leden 2023

Aligators
Sobota 7. ledna 2023, 9:00, VUT CESA Brno 2
1. liga dorostenek - skupina 6, 8. kolo
Aligators
5:2
K1 Florbal Židenice
Zlín Lions
Sobota 7. ledna 2023, 13:40, VUT CESA Brno 2
1. liga dorostenek - skupina 6, 8. kolo
K1 Florbal Židenice
2:3
Zlín Lions
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Sobota 28. ledna 2023, 10:10, SH TJ Znojmo
1. liga dorostenek - skupina 6, 9. kolo
K1 Florbal Židenice
6:1
FBŠ Hummel Hattrick Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 28. ledna 2023, 12:30, SH TJ Znojmo
1. liga dorostenek - skupina 6, 9. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5:3
K1 Florbal Židenice

únor 2023

Bulldogs Brno
Sobota 4. února 2023, 11:20, SH SPŠ Zlín
1. liga dorostenek - skupina 6, 10. kolo
Bulldogs Brno
8:5
K1 Florbal Židenice
FBC Dragons
Sobota 4. února 2023, 13:40, SH SPŠ Zlín
1. liga dorostenek - skupina 6, 10. kolo
K1 Florbal Židenice
6:2
FBC Dragons

březen 2023

Aligators
Neděle 5. března 2023, 11:10, SOU Kyjov
1. liga dorostenek - skupina 6, 12. kolo
K1 Florbal Židenice
5.3.
Aligators
Zlín Lions
Neděle 5. března 2023, 15:50, SOU Kyjov
1. liga dorostenek - skupina 6, 12. kolo
Zlín Lions
5.3.
K1 Florbal Židenice