Juniorky GU19

září 2022

1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 10. září 2022, 18:30, SC Dubina Ostrava
1. liga juniorek, 1. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
9:1
K1 Florbal Židenice
Sklo Bohemia Světlá n/S
Neděle 11. září 2022, 13:15, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 2. kolo
K1 Florbal Židenice
4:3
Sklo Bohemia Světlá n/S
FBS Olomouc
Neděle 18. září 2022, 10:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
5:7
FBS Olomouc
FBC Liberec
Sobota 24. září 2022, 20:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
1. liga juniorek, 4. kolo
FBC Liberec
2:5
K1 Florbal Židenice
FBC Česká Lípa
Neděle 25. září 2022, 15:00, SH Česká Lípa
1. liga juniorek, 5. kolo
FBC Česká Lípa
3:8
K1 Florbal Židenice

říjen 2022

BLACK ANGELS
Sobota 8. října 2022, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
1:9
BLACK ANGELS
Florbalová akademie MB
Neděle 9. října 2022, 10:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 6. kolo
K1 Florbal Židenice
4:5
po nájezdech
Florbalová akademie MB
FbŠ Bohemians
Sobota 22. října 2022, 17:30, Bublina Arena
1. liga juniorek, 8. kolo
FbŠ Bohemians
16:3
K1 Florbal Židenice
TJ Sokol Královské Vinohrady
Neděle 23. října 2022, 14:00, TJ Sokol Vinohrady
1. liga juniorek, 9. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady
6:5
K1 Florbal Židenice

listopad 2022

GC System Bulldogs Brno
Sobota 5. listopadu 2022, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice
8:7
GC System Bulldogs Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 19. listopadu 2022, 18:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 12. kolo
K1 Florbal Židenice
4:8
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 20. listopadu 2022, 10:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 13. kolo
K1 Florbal Židenice
3:9
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

prosinec 2022

FBS Olomouc
Sobota 3. prosince 2022, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
1. liga juniorek, 13. kolo
FBS Olomouc
7:0
K1 Florbal Židenice
Sklo Bohemia Světlá n/S
Neděle 4. prosince 2022, 17:00, SH Světlá nad Sázavou
1. liga juniorek, 14. kolo
Sklo Bohemia Světlá n/S
9:4
K1 Florbal Židenice
SK Meťák České Budějovice
Sobota 17. prosince 2022, 17:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 15. kolo
K1 Florbal Židenice
7:6
po prodl.
SK Meťák České Budějovice
Panthers Praha
Neděle 18. prosince 2022, 10:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 16. kolo
K1 Florbal Židenice
4:2
Panthers Praha

leden 2023

FBŠ SLAVIA Plzeň
Sobota 14. ledna 2023, 17:15, Slavia VŠ Plzeň
1. liga juniorek, 17. kolo
FBŠ SLAVIA Plzeň
6:3
K1 Florbal Židenice
Tatran Střešovice
Neděle 15. ledna 2023, 13:00, STODOLA Aréna Střešovice
1. liga juniorek, 18. kolo
Tatran Střešovice
6:2
K1 Florbal Židenice
ACEMA Sparta Praha
Sobota 28. ledna 2023, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 19. kolo
K1 Florbal Židenice
5:3
ACEMA Sparta Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Neděle 29. ledna 2023, 10:30, VUT CESA Brno 1
1. liga juniorek, 20. kolo
K1 Florbal Židenice
0:19
FAT PIPE FLORBAL CHODOV

únor 2023

GC System Bulldogs Brno
Čtvrtek 2. února 2023, 19:15, SH SportPoint Brno
1. liga juniorek, 21. kolo
GC System Bulldogs Brno
8:4
K1 Florbal Židenice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 12. února 2023, 11:00, ČPP Aréna Ostrava
1. liga juniorek, 22. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
12.2.
K1 Florbal Židenice