Letní akce

Každé léto se nejen členové klubu mohou přihlásit na dvě oblíbené letní akce. Během července a srpna totiž organizujeme hned tři příměstské tábory v Bílovicích nad Svitavou nedaleko Brna a také dva turnusy soustředění mládeže, které se koná v Jedovnicích u Brna. Soustředění je určeno zejména pro členy klubu, příměstského tábora se může zúčastnit každý, kdo má rád sport, pohyb a zábavu!

Soustředění i kempy se uskuteční i v roce 2021! Přihlášky jsou již spuštěny, tak neváhej a přihlas se co nejdříve – kapacita je totiž omezena!

SOUSTŘEDĚNÍ

Soustředění je určeno zejména pro elévky a elévy a starší mládežnické kategorie. Hlavní náplní jsou tréninky v hale, venkovní hry, návštěva koupaliště a další aktivity. Přihlásit se je možné v členské sekci.

  1. turnus: 2. - 6. srpna 2021
  2. turnus: 9. - 13. srpna 2021

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Tradiční příměšťáky jsou určeny pro členy klubu i pro neregistrované děti od 6 do 13 let. Děti si vyzkouší různé sporty jako florbal, fotbal, softbal, různé další venkovní aktivity v přírodě nebo celotáborovou hru o poklad! Členové klubu se mohou přihlásit v členské sekci, zájemci, kteří v klubu nejsou registrovaní, se přihlašují pomocí TOHOTO FORMULÁŘE

  1. termín: 26. - 30. července 2021 (termín je plně obsazen)
  2. termín: 2. - 6. srpna 2021 
  3. termín: 9. - 13. srpna 2021 (zbývá poslední místo!)

Chceš se soustředění nebo tábora zúčastnit? Potřebuješ více informací nebo máš jakýkoli dotaz? Obrať se na sportovní manažerku Jitku Drápalovou (jitka.drapalova@florbalzidenice.cz, 773 763 663).

#FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon