Tábory a soustředění

Každé léto se nejen členové klubu mohou přihlásit na dvě oblíbené letní akce. Během července a srpna totiž organizujeme hned čtyři příměstské tábory v Bílovicích nad Svitavou nedaleko Brna a také dva turnusy soustředění mládeže, které se koná v Jedovnicích u Brna. Soustředění je určeno zejména pro členy klubu, příměstského tábora se může zúčastnit každý, kdo má rád sport, pohyb a zábavu!

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Tradiční příměšťáky jsou určeny pro členy klubu i pro neregistrované děti od 6 do 13 let. Děti si vyzkouší různé sporty jako florbal, fotbal, softbal, různé další venkovní aktivity v přírodě nebo celotáborovou hru o poklad! Účastníci do Bílovic odjíždějí ráno a vracejí se odpoledne. Výjimkou je čtvrtý den, který děti tráví na místě i přes noc. Stejně jako u soustředění, termíny táborů jsou obvykle oznámeny v prosinci. 

Termíny příměstských táborů v létě 2022 (všechny se konají v Bílovicích nad Svitavou)

1) turnus: 25. - 29. července 2022 - TERMÍN JE JIŽ OBSAZEN!

2) turnus: 1. - 5. srpna 2022 - TERMÍN JE JIŽ OBSAZEN!

3) turnus: 8. - 12. srpna 2022 - TERMÍN JE JIŽ OBSAZEN!

4) turnus: 22. - 26. srpna 2022

Přihlásit se na příměstský tábor je možné na tomto formuláři: https://bit.ly/PRIHLASKY-PRIME...

SOUSTŘEDĚNÍ

Soustředění je určeno zejména pro elévky a elévy a starší mládežnické kategorie. Hlavní náplní jsou tréninky v hale, venkovní hry, návštěva koupaliště, team-buildingové a další aktivity. Účastníci jsou na soustředění pět dní včetně nocování a stravování. Termíny vypisujeme přibližně v prosinci. Na této akci rozhodně nemůžeš chybět!

Termíny soustředění mládeže v létě 2022:


1) soustředění chlapců:
1. - 5. srpna 2022 v Lipníku nad Bečvou, hlásit se je možné v členské sekci

2) soustředění dívek: 8. - 13. srpna 2022 v Lipníku nad Bečvou, hlásit se je možné v členské sekci

#FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon