Juniorky + dorostenky

detail družstva

Dorostenky

FBŠ Hummel Hattrick BrnoK1 Florbal Židenice GU17 venku
neděle 10. 12. 1. liga dorostenek - skupina 6, 7. kolo SH SPŠ Zlín
7:1
  • neděle 10. prosince 2023 od 11:20
  • SH SPŠ Zlín
  • 1. liga dorostenek - skupina 6, 7. kolo
K1 Florbal Židenice GU17FBC Dragons doma
neděle 10. 12. 1. liga dorostenek - skupina 6, 7. kolo SH SPŠ Zlín
0:6
  • neděle 10. prosince 2023 od 13:40
  • SH SPŠ Zlín
  • 1. liga dorostenek - skupina 6, 7. kolo

Junioři + dorostenci

detail družstva

Junioři

ŠSK ZŠ Očovská HodonínK1 Florbal Židenice U19
sobota 9. 12. 2. liga juniorů - skupina 6, 13. kolo SH TEZA Hodonín
9:3
  • sobota 9. prosince 2023 od 9:00
  • SH TEZA Hodonín
  • 2. liga juniorů - skupina 6, 13. kolo
K1 Florbal Židenice U19PANTHERS OTROKOVICE
sobota 9. 12. 2. liga juniorů - skupina 6, 13. kolo SH TEZA Hodonín
2:9
  • sobota 9. prosince 2023 od 12:00
  • SH TEZA Hodonín
  • 2. liga juniorů - skupina 6, 13. kolo

Starší žákyně + mladší žákyně

detail družstva

Mladší žákyně

K1 Florbal Židenice GU13Bulldogs Brno
sobota 9. 12. Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 8. kolo SH Hodonice
0:0
  • sobota 9. prosince 2023 od 9:30
  • SH Hodonice
  • Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 8. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZK1 Florbal Židenice GU13
sobota 9. 12. Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 8. kolo SH Hodonice
0:0
  • sobota 9. prosince 2023 od 10:40
  • SH Hodonice
  • Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 8. kolo
TJ Hodonice ZŠ TasoviceK1 Florbal Židenice GU13
sobota 9. 12. Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 8. kolo SH Hodonice
0:0
  • sobota 9. prosince 2023 od 11:50
  • SH Hodonice
  • Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 8. kolo

Starší žáci A + mladší žáci A

detail družstva

Mladší žáci Pink

K1 Florbal Židenice U13 PinkBulldogs Brno Black
sobota 9. 12. Liga mladších žáků - skupina 6, 10. kolo ZŠ Čejkovická
5:5
  • sobota 9. prosince 2023 od 9:00
  • ZŠ Čejkovická
  • Liga mladších žáků - skupina 6, 10. kolo
TROOPERS BlackK1 Florbal Židenice U13 Pink
sobota 9. 12. Liga mladších žáků - skupina 6, 10. kolo ZŠ Čejkovická
8:4
  • sobota 9. prosince 2023 od 10:40
  • ZŠ Čejkovická
  • Liga mladších žáků - skupina 6, 10. kolo
K1 Florbal Židenice U13 PinkFBC GEPARDI BRNO blue
sobota 9. 12. Liga mladších žáků - skupina 6, 10. kolo ZŠ Čejkovická
2:1
  • sobota 9. prosince 2023 od 13:00
  • ZŠ Čejkovická
  • Liga mladších žáků - skupina 6, 10. kolo

Mladší žáci Black

K1 Florbal Židenice U13 BlackTROOPERS Green
neděle 10. 12. Jihomoravská liga mladších žáků, 27. kolo ZŠ Čejkovická
4:6
  • neděle 10. prosince 2023 od 9:00
  • ZŠ Čejkovická
  • Jihomoravská liga mladších žáků, 27. kolo
Bulldogs Brno WhiteK1 Florbal Židenice U13 Black
neděle 10. 12. Jihomoravská liga mladších žáků, 27. kolo ZŠ Čejkovická
0:9
  • neděle 10. prosince 2023 od 10:40
  • ZŠ Čejkovická
  • Jihomoravská liga mladších žáků, 27. kolo
K1 Florbal Židenice U13 BlackTJ Hodonice ZŠ Tasovice
neděle 10. 12. Jihomoravská liga mladších žáků, 27. kolo ZŠ Čejkovická
3:3
  • neděle 10. prosince 2023 od 13:00
  • ZŠ Čejkovická
  • Jihomoravská liga mladších žáků, 27. kolo

Přípravka

detail družstva

Přípravka Black

K1 Florbal Židenice U9 BlackTROOPERS Black
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo SH Kounicova Brno
0:0
  • neděle 10. prosince 2023 od 8:50
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo
K1 Florbal Židenice U9 BlackK1 Florbal Židenice U9 Pink
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo SH Kounicova Brno
0:0
  • neděle 10. prosince 2023 od 9:50
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo
Bulldogs Brno OrangeK1 Florbal Židenice U9 Black
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo SH Kounicova Brno
0:0
  • neděle 10. prosince 2023 od 10:30
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversKK1 Florbal Židenice U9 Black
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo SH Kounicova Brno
0:0
  • neděle 10. prosince 2023 od 11:10
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo

Přípravka Pink

TROOPERS GreenK1 Florbal Židenice U9 Pink
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo SH Kounicova Brno
8:50
  • neděle 10. prosince 2023 od 8:50
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
K1 Florbal Židenice U9 PinkSokol Brno I EMKOCase GulliversK
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo SH Kounicova Brno
0:0
  • neděle 10. prosince 2023 od 9:10
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK1 Florbal Židenice U9 Pink
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo SH Kounicova Brno
9:30
  • neděle 10. prosince 2023 od 9:30
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
K1 Florbal Židenice U9 BlackK1 Florbal Židenice U9 Pink
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo SH Kounicova Brno
0:0
  • neděle 10. prosince 2023 od 9:50
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo
K1 Florbal Židenice U9 PinkBulldogs Brno Black
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo SH Kounicova Brno
10:10
  • neděle 10. prosince 2023 od 10:10
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
K1 Florbal Židenice U9 PinkFBK Atlas Blansko
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo SH Kounicova Brno
10:50
  • neděle 10. prosince 2023 od 10:50
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
TROOPERS BlackK1 Florbal Židenice U9 Pink
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo SH Kounicova Brno
0:0
  • neděle 10. prosince 2023 od 10:50
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo
K1 Florbal Židenice U9 PinkBulldogs Brno Orange
neděle 10. 12. Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo SH Kounicova Brno
0:0
  • neděle 10. prosince 2023 od 11:30
  • SH Kounicova Brno
  • Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo