Jsme specialisté na sportovní vybavení pro běh, fitness, halové sporty, outdoor i aktivně strávený volný čas. Naší prioritou je pomoci vám sportovat tak, aby pro vás byl pohyb co nejpříjemnější a nejzdravější.

Rádi o vás pečujeme

Jako zákazník jste pro nás vždy číslo jedna. Poskytneme vám maximálně individuální přístup. A abyste vždy dostali relevantní a přesné informace, vybíráme si svůj personál mezi zkušenými a nadšenými sportovci, které pak pravidelně odborně školíme. Díky tomu vám spolehlivě pomohou s výběrem typologicky nejvhodnějšího obutí a vybavení. Nakupujete online? Ani tak v tom nejste sami. Neváhejte se na nás obrátit na našem on-line chatu, rádi vám poradíme.

Jsme akční

Jsme bezedná studnice akčních nápadů. Vymýšlíme, pořádáme a podporujeme různé sportovní projekty.

  • Naší velkou chloubou je třeba seriál Můj První Běh, který prostřednictvím desítek videí učí běžce vše potřebné od prvních krůčků až po první ultramaratony.
  • Soutěž #behamzdarma zase odměňuje běžce, kteří své úspěchy sdílejí na Instagramu.
  • Neomezujeme se však jen na online aktivity. Týden co týden vybíháme na pravidelné tréninky pro veřejnost zdarma a každoročně pořádáme třeba benefiční závod Pět brněnských vrcholů na podporu nevidomých běžců.
  • Podporujeme také například projekt Bota roku, který je největším nezávislým testem sportovní obuvi u nás. Pravidelně do něj zapůjčujeme některé modely a pořádáme testování na našich trénincích.
Zpět na partnery