HISTORIE

Každý velký byznys začíná malými krůčky a každá velká firma začínala malým okruhem nadšenců.

Na přelomu 80. a 90. let minulého století tomu tak bylo i v případě dvou spolužáků hokejové školy na brněnském Úvoze, kde tehdy ještě Tomáš Vorel a Martin Roupec netušili, že se jednou stanou obchodními partnery a že v hokejovém byznysu zapustí silné, mezinárodní kořeny. Zatímco Tomáš po škole propagoval tehdy nový týmový sport – florbal, stal se hráčem Brno Bulldogs a byl jedním z prvních florbalových reprezentantů České republiky, Martin setrval u hokeje a oblékl dres hned několika moravských klubů. Setkání po letech ve Skotsku, kde Tomáš vlastnil obchod se sportovním zbožím a kde Martin působil jako trenér mládeže, působilo jako katalyzátor, protože se posléze oba vrátili zpět do České republiky a v roce 2004 společně založili firmu, jejíž hlavní podstatou se stala výroba hokejových dresů na zakázku a dalšího sportovního oblečení.

SOUČASNOST

I v současnosti je výroba dresů primárním zaměřením týmu Jersey 53, který dnes tvoří více než 160 zaměstnanců, ovšem spolu s výrobou sportovních dresů jde ruku v ruce i výroba a design široké škály sportovních doplňků a vybavení, jako jsou čepice, rukavice, bundy, tašky a batohy, osušky a koberce. Specialitou je pak obměňující se nabídka fan předmětů různé cenové kategorie, vyrobených z mnoha materiálů, nejčastěji z PVC, textílií, skla a kovu.

VIZE DO BUDOUCNA

Základní motivací naší společnosti je co nejvíce zpřístupnit nabízené produkty uživatelům, kteří se aktivně věnují sportu, nehledě na jeho kategorii. Právě proto neustále pracujeme na rozšíření našeho sortimentu, obohacení sportovních kategorií a optimalizaci stávající nabídky. Než se finální sportovní dres odhalí veřejnosti, je potřeba prověřit vlastnosti a chování materiálů daného střihu během náročného pohybu, vyzkoušet jeho meze a vyladit nedostatky. K tomuto účelu slouží naše výzkumné centrum. Může se stát, že i přes veškerou vědu, výrobu a snahu všech našich zaměstnanců narazíte na skrytou vadu nebo individuální problém; děkujeme tímto i vám, že nám pomáháte odhalovat nedokonalosti a přispíváte tak k aktivnímu vývoji a zdokonalování sportovních dresů a jejich doplňků. Jsme jenom lidé a stějně jako ve sportu, i profesionálům se čas od času něco nepovede. Naší vizí je naplnit vaše očekávání na 100%, doplňovat vaše sportovní zapálení a společně mířit k vítězství.

Zpět na partnery